17:18
Вчора
"Активна та цілеспрямована жінка свої вміння і навички вирішила реалізувати на Київщині за допомогою програми "Власна справа". Адже для Тетяни сидіти склавши руки ніколи не було варіантом", - йдеться у повідомленні.
"Нині мешканці та гості Фастова мають чудову можливість смакувати піцою, замовляти доставку, а також користуватися програмами лояльності закладу", - додали у пресслужбі відомства.
Читайте також:
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)
Слідкуйте за нами в Instagram
Та телеграм: https://t.me/news6262
Коментарі