• Головна
  • Де цікаво та легко вивчати англійську - добірка застосунків
17:20, 2 грудня 2023 р.

Де цікаво та легко вивчати англійську - добірка застосунків

Де цікаво та легко вивчати англійську - добірка застосунків

В Україні підтримали законопроєкт, який визнає англійську - мовою міжнародного спілкування. А де ж можна зручно та цікаво вивчати англійську?

Верховна Рада підтримала законопроєкт, який закріплює статус англійської мови як однієї з мов міжнародного спілкування в Україні. “За” проголосували 278 народних депутатів. Проєкт передбачає: 

  • Офіційне закріплення статусу англійської мови як однієї з мов міжнародного спілкування в Україні, 

  • Визначення категорії посад, кандидати на зайняття яких зобовʼязані володіти англійською мовою, 

  • Унормування особливостей застосування англійської мови в роботі органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підрозділів екстреної допомоги населенню, під час перетину державного кордону, у сферах освіти, транспорту, охорони здоров’я.

Норма про показ англомовних фільмів у кінотеатрах мовою оригіналу з субтитруванням українською була виключена рішенням Комітету.

Тому ми вирішили скласти невеличку добірку цікавих способів самостійно вивчити англійську мову.

Mondly

Один з додатків, які дозволяють безкоштовно вивчати іноземні мови за допомогою уроків, завдань та спілкування з іншими. Там є не тільки англійська, а й ще багато інших мов.

Mondly - компанія, яка спеціалізується на освітніх технологіях і розробляє однойменну платформу для вивчення мов, що працює за моделлю “фриміум”. До складу платформи входить вебсайт і додатки з безкоштовними та платними курсами, які дають змогу вивчати 33 мови.

Фриміум - полягає в пропозиції скористатися комп'ютерною грою, продуктом або послугою безкоштовно, в той час як розширена (покращена, преміум) версія послуги чи продукту продається за додаткову плату.

Додаток також доступний в AppStore.

Duolingo

Мабуть, один з найбільш популярних і відомих додатків для вивчення іноземних мов в інтерактивній формі. Вивчення можна почати від самої бази. Додаток безоплатний. адреса реєстрація - Піттсбург, США. Засновник - Луїс Фон Ан. 

Додаток також доступний в  AppStore.

Busuu

Це платформа для вивчення мов в Інтернеті та на iOS і Android, яка дає користувачам змогу взаємодіяти з носіями мови. Для використання треба внести плату, яка відносно невелика за рік. 

Курси доступні 12 мовами: англійською, іспанською, французькою, німецькою, італійською, португальською, російською, польською, турецькою, арабською, японською та китайською. Учні вибирають одну або кілька з цих мов і виконують уроки самостійно, вивчаючи лексику й граматику. Після цього вони можуть практикувати свої знання в усних або письмових розмовах із носіями мови в спільноті Busuu.

Застосунок також пропонує вивчати мову за допомогою завдань та уроків різної форми. 

Prometheus

Українська платформа, яка дозволяє опанувати різні знання на навички, надаючи доступ до великої кількості освітніх курсів. В партнерстві з найкращими лекторами, а також провідними компаніями та міжнародними організаціями, платформа створює онлайн-курси з найбільш популярних тем.

Перегляд фільмів та мультиків в оригінальній озвучці

Так, це дійсно дієвий та ефективний спосіб вивчити англійську. Адже це дозволяє чути мову від її носіїв. Перегляд з українськими субтитрами дозволяє запам'ятовувати окремі слова, а поступово - цілі фрази та мовні конструкції. До того ж перегляд в оригіналі дозволяє чути всі інтонації акторів, що глибше занурює в сюжет та атмосферу.

Авторка цього матеріалу, наприклад, дивилась кілька сезонів серіалу Вікінги в оригінальній озвучці. Річ у тому, що українського дубляжу там немає, а дивитися в російському мені не хотілося. Тому я вирішила спробувати подивитись із українськими субтитрами. І можу сказати, що поступово я навіть перестала піддивлятися в українські субтитри.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов'янськ #новини Слов'янська #Донецька область #Чернівці #новини Чернівців #новини Буковини #англійська мова #іноземна мова #мова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...