![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20250120)
ФОТО
16:20, 10 грудня 2024 р.
Прогулянка похмурим Слов’янськом - ФОТО
ФОТО
![Прогулянка похмурим Слов’янськом - ФОТО Прогулянка похмурим Слов’янськом - ФОТО](/dist-assets/images/cap.jpg)
Грудень у Слов’янську почався із зовсім не зимової погоди. Все навколо більше нагадує осінь.
Журналісти 6262 пройшлися містом і зробили декілька фотографій того, як Слов’янськ виглядає зараз. Сьогодні на вулиці вже дощ, але вчора місто просто пашіло осінньою атмосферою.
Вулиці міста набули стриманої палітри, де переважали сіро-зелені та коричневі відтінки. Вулички покриті листям, що опало, а сухі гілки дерев тягнуться до неба.
Центральні площі, парки й тихі дворики виглядають затишно, а яскраві вітрини магазинів і святкова ілюмінація додають настрою.
Слідкуйте за нами в Instagram
Вчора ми показали, як святково виглядає Слов’янськ ввечері. Парк Шовковичний прикрасили яскравою ілюмінацією, а біля сцени поставили прикрашену ялинки.
Дивіться: Святковий Слов’янськ сяє вогнями - ФОТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:28
Вчора
14:42
Вчора
11:11
Вчора
18:10
18 січня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
15:05, 12 січня
09:24, 7 січня
16:15, 14 січня
live comments feed...
Коментарі