• Головна
  • Атака БПЛА на Слов’янськ та обстріли міст Донеччини. Хроніка великої війни: 7 травня
НОВИНИ
12:01, 7 травня

Атака БПЛА на Слов’янськ та обстріли міст Донеччини. Хроніка великої війни: 7 травня

НОВИНИ
Фото: Вадим Філашкін, дизайн: 6262

Фото: Вадим Філашкін, дизайн: 6262

Розпочалася 1169-та доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.

За минулу добу росіяни 76 разів обстріляли населені пункти Донецької області - повідомляє голова Донецької ОВА Вадим Філашкін.

Оперативна ситуація по області станом на ранок 7 травня.

Покровський район. У Мирнограді поранено людину, пошкоджено 5 будівель. У Родинському пошкоджено 5 приватних будинків, ще 3 — у Добропіллі. У Гродівській громаді 3 будинки зруйновано і 11 пошкоджено.

Краматорський район. У Зарічному Лиманської громади зруйновано 2 будинки, у Ставках — 1. В Олександрівській громаді пошкоджено сільгосппідприємства. У Слов'янську пошкоджено промзону. В Олексієво-Дружківці поранено 2 людини, пошкоджено 6 будинків; у Торському пошкоджено 3 будинки. У Костянтинівці 3 людини поранені, пошкоджено 28 приватних будинків, адмінбудівлю, 3 підприємства і 2 лінії електропередач. В Іллінівській громаді 1 людина загинула і 5 об'єктів пошкоджено в Яблунівці, 1 людина загинула і 17 об'єктів пошкоджено в Полтавці; пошкоджено 10 об'єктів в Олександро-Калиновому і 1 в Степанівці.

Бахмутський район. У Сіверську пошкоджено 7 будинків.

З лінії фронту евакуйовано 113 людей, у тому числі 25 дітей.

Слов’янськ під атакою БПЛА

О 4:30 ранку 7 травня Слов’янськ почали атакувати безпілотники ворога. Як повідомив голова Слов’янської ВА Вадим Лях, ворог атакував місто 10-ма БПЛА.

Під удар потрапила промзона по вулиці Вокзальній. На щастя, без постраждалих.

Атака БПЛА на Слов’янськ та обстріли міст Донеччини. Хроніка великої ..., фото-1, Фото: скріншот з відео голови Слов’янської ВА Вадима Ляха, Facebook

Фото: скріншот з відео голови Слов’янської ВА Вадима Ляха, Facebook

Генштаб ЗСУ інформує

Минулої доби на Харківському напрямку відбулося вісім боєзіткнень у районах Вовчанська та Вовчанських Хуторів.

На Куп’янському напрямку за добу зафіксовано три атаки окупантів. Сили оборони відбивали штурмові дії противника у районах населених пунктів Загризове та Петропавлівка.

На Лиманському напрямку ворог атакував 21 раз. Намагався просунутися вперед у районах населених пунктів Липове, Надія, Зелений Гай, Рідкодуб, Ямполівка, Торське і в напрямках Нового Миру, Зеленої Долини та Колодязів.

Минулої доби на Краматорському напрямку відбулося п’ять боєзіткнень в районах Курдюмівки та Часового Яру.

На Торецькому напрямку ворог здійснив вісім атак у районах Дачного, Дружби та Торецька.

На Покровському напрямку наші захисники зупинили 77 атак агресора в районах населених пунктів Калинове, Промінь, Лисівка, Даченське, Шевченко, Котлине, Удачне, Звірове, Новоолександрівка, Надіївка, Троїцьке, Новосергіївка, Котлярівка, Срібне, Андріївка та в бік Малинівки, Нової Полтавки, Новопавлівки, Покровська, Миролюбівки, Олексіївки.

На Новопавлівському напрямку Сили оборони відбили 23 ворожі штурми поблизу населених пунктів Костянтинопіль, Привільне, Рівнопіль, Новосілка, Вільне Поле, Шевченко, Новопіль, Одрадне. Противник двічі атакував позиції наших захисників у районі Високого на Гуляйпільському напрямку.

На Оріхівському напрямку, поблизу Степового, Малих Щербаків, Кам’янського та в бік Новоандріївки, загарбники здійснили чотири марні атаки на позиції наших захисників.

На Придніпровському напрямку російські окупанти один раз безуспішно атакували, намагаючись наблизитись до позицій наших захисників.

На Курському напрямку минулої доби наші воїни відбили 11 атак противника. Ворог здійснив 336 артилерійських обстрілів, з них 14 — із реактивних систем залпового вогню. Також завдав 12 авіаційних ударів, під час яких скинув 18 керованих авіабомб.

На Волинському та Поліському напрямках ознак формування наступальних угруповань ворога не виявлено.

Читайте також: За 6 травня росіяни вбили 4 жителів Донеччини

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Донеччина #новини #хроніка #війна
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...