
НОВИНИ
14:32, 15 травня
Слов'янська радіоспортсменка стала чемпіонкою Європи у Польщі
НОВИНИ

Фото: Слов’янська МВА
Слов'янська спортсменка здобула золото на чемпіонаті Європи зі спортивного радіоорієнтування.
Представниця Слов'янської громади Поліна Тарасова виборола золоту медаль на чемпіонаті Європи зі спортивного радіоорієнтування, який відбувся у польському місті Любачів. Змагання зібрали 140 радіоспортсменів з 9 країн Європи - пише Слов’янська міська ВА.
Вражаючі результати слов'янської спортсменки
Поліна Тарасова, яка представляла Слов'янськ у складі національної збірної України, показала високі результати у групі дорослих юніорів. Вона виборола:
- золоту медаль у вправі "спринт"
- срібну медаль у вправі "144 МГц"
- бронзову медаль у вправі "3,5 МГц"
Спортсмени Донеччини серед кращих у Європі
Донецьку область на чемпіонаті представляли спортсмени Слов'янської та Лиманської громад, які тренуються в обласній ДЮСШ та є вихованцями спортивного клубу ФОКС (Лиман).
Загалом представники Донеччини здобули на змаганнях 16 медалей:
- 2 золоті
- 8 срібних
- 6 бронзових
Історичне місце проведення змагань
Змагання проходили у лісах поблизу польського міста Любачів, де збереглися оборонні споруди так званої "лінії Молотова" часів Другої світової війни. Ці особливості ландшафту робили змагання ще більш технічно складними та цікавими.
Читайте також: Ігор Німченко зі Слов'янська виборов "бронзу" на міжнародному турнірі у Парижі
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
Вчора
14:13
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
10:30, 7 червня
9
12:05, 10 червня
09:36, Вчора
19
live comments feed...
Коментарі