
НОВИНИ
15:23, 21 травня
ДСНС продовжує розмінування Краматорського та Покровського районів
НОВИНИ

На Донеччині піротехніки ДСНС знешкодили 22 вибухонебезпечні предмети за добу.
За інформацією Державної служби України з надзвичайних ситуацій, піротехнічні підрозділи продовжують активну роботу з розмінування територій Донецької області.
За минулу добу в Краматорському та Покровському районах піротехнічні підрозділи Служби порятунку обстежили 5,83 га території. Під час розмінувальних робіт фахівці виявили 22 вибухонебезпечні предмети, які були успішно знищені контрольованими підривами.
Підписуйтеся на наші оновлення у Viber
Масштаби проблеми
На Донеччині піротехніки ДСНС щодня ведуть боротьбу з невидимим ворогом — вибухонебезпечними залишками війни. Спеціалісти ретельно перевіряють кожен клаптик звільненої території, аби повернути людям безпеку та можливість нормального життя.
Заходи безпеки для громадян
Фахівці ДСНС нагадують про критичну важливість дотримання правил безпеки на потенційно замінованих територіях.
Основні правила поведінки:
- Уникайте відкритих ділянок за межами населених пунктів
- Користуйтеся лише перевіреними маршрутами
- Ні в якому разі не з'їжджайте з дороги
- При виявленні підозрілих предметів негайно зверніться до служб порятунку
Піротехнічні підрозділи ДСНС продовжують планомірну роботу з розмінування звільнених територій Донеччини. Ця кропітка робота є необхідною умовою для безпечного повернення мирного життя в регіон.
Також читайте: Онлайн-урок з мінної безпеки провели для учнів Слов'янська
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:02
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
09:41, 13 червня
18:53, Вчора
21:59, 14 червня
live comments feed...
Коментарі