
НОВИНИ
16:24, 23 травня
У засудженого ексголови Святогірська Бандури конфіскують квартиру в Києві, земельні ділянки і автомобіль
НОВИНИ

Фото: Донецька обласна прокуратура, дизайн: 6262
У засудженого за державну зраду та колабораційну діяльність ексголови Святогірська Володимира Бандури конфіскують майно.
Про це стало відомо з повідомлення Донецької обласної прокуратури.
До державної власності переходить значний майновий комплекс ексочільника, який включає:
- квартиру у Києві,
- дві земельні ділянки в Харківській та Київській областях,
- нежитлове приміщення,
- автомобіль та причіп.
Загальна вартість конфіскованих активів перевищує 10 мільйонів гривень.
Нагадаємо, Володимира Бандуру, колишнього міського голову Святогірська, засудили до 15 років позбавлення волі за співпрацю з представниками держави-агресора у 2022 році під час окупації міста.
Оскільки він перебуває у розшуку, судовий розгляд здійснювався за процедурою "in absentia", тобто у відсутності обвинуваченого. Призначене покарання засуджений відбуватиме з моменту фактичного затримання.
Читайте також: Колишній голова Святогірська Бандура отримав 15 років за співпрацю з окупантами
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:19
Вчора
00:13
Вчора
13:46
21 червня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
live comments feed...
Коментарі