
НОВИНИ
09:13, 16 липня
У Слов'янську припинять водопостачання мікрорайону Черевківка на наступну добу
НОВИНИ

Ілюстративне зображення: Слов'янська ВА
Мешканці мікрорайону Черевківка у Слов'янську залишаться без води на добу через технічні проблеми.
Комунальне підприємство "Словміськводоканал" повідомило про тимчасове припинення водопостачання у частині міста. Причиною стало скорочення подачі води на місто від КП "Компанія "Вода Донбасу" - інформує Слов'янська ВА.
Без водопостачання залишиться мікрорайон Черевківка від вулиці Аеродромної до мікрорайону Молочар. Припинення водопостачання розпочнеться сьогодні, 16 липня, о 12:00 та триватиме до 12:00 четверга, 17 липня.
Дивись нас у Telegram , Instagram ,Viber , Facebook
Рекомендації для мешканців
КП "Словміськводоканал" рекомендує мешканцям зазначеного району заздалегідь створити запаси води на період відключення. Водопостачання буде відновлено після вирішення технічних питань з постачальником.
Також читайте: З 16 липня вводиться заборона руху цивільного транспорту на ділянці дорог Краматорськ - Добропіля та Лиману
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:01
Вчора
10:26
Вчора
08:40
Вчора
19:45
5 грудня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
09:30, 29 листопада
09:30, 29 листопада
09:30, 29 листопада
00:00, 12 січня 2016 р.
09:30, 29 листопада
Коментарі