• Головна
  • Взимку ситуація зі світлом може змінюватися щодня: «Укренерго» попереджає про ризики через обстріли
11:49, 28 жовтня

Взимку ситуація зі світлом може змінюватися щодня: «Укренерго» попереджає про ризики через обстріли

НОВИНИ
Фото: https://agravery.com/

Фото: https://agravery.com/

Під час зимового періоду ситуація з електропостачанням в Україні може змінюватися щодня.

Компанія готувалася до холодного сезону за кількома сценаріями — від оптимістичного до кризового, однак постійні російські атаки дронами та ракетами змушують переглядати прогнози. Про це повідомили в "Укренерго". 

FacebookInstagramTelegramViber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин

Керівник «Укренерго» Віталій Зайченко запевнив, що енергетики роблять усе можливе, аби забезпечити українців світлом протягом усього опалювального сезону. За його словами, ремонтні бригади працюють цілодобово, а запаси обладнання й генераторів поповнюються завдяки міжнародній допомозі.

У компанії закликали громадян раціонально споживати електроенергію, особливо у вечірні години, та бути готовими до можливих обмежень у разі пошкодження енергетичних об’єктів.

Читайте також: Ворожий обстріл Краматорська: росіяни вкотре влучили у вітряну турбіну

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#«Укренерго» попереджає: взимку ситуація зі світлом може змінюватися щодня через атаки на енергосистему. Енергетики працюють над стабільністю.
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення