• Головна
  • Завтра у Слов’янську автобуси припиняють їздити на Семенівку
НОВИНИ
16:06, Сьогодні

Завтра у Слов’янську автобуси припиняють їздити на Семенівку

НОВИНИ
Фото ілюстративне, Слов’янська ВА

Фото ілюстративне, Слов’янська ВА

У Слов’янську скорочують маршрути громадського транспорту через загрозу безпеці. Обмеження почнуть діяти вже з 20 квітня.

Про зміну маршрутів громадського транспорту повідомив голова Слов’янської військової адміністрації Вадим Лях. За його словами, у місті обговорили шляхи прискорення рішень через погіршення безпекової ситуації. Обмеження називають вимушеними та пов’язаними із загрозами для населення. Інформацію посадовець озвучив раніше.

Вже з понеділка, 20 квітня, рейсові автобуси не курсуватимуть до Семенівки. Кінцевою зупинкою стане мікрорайон Хімік. Крім того, з 1 травня планують повністю скасувати рейси до мікрорайону Східний. Зміни стосуються регулярного пасажирського транспорту.

За словами Вадим Лях, такі кроки пов’язані з безпекою людей. Жителів закликають враховувати нові обмеження під час пересування містом. 

FacebookInstagramTelegramViber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #автобуси #обмеження руху #громадський транспорт #Вадим Лях #безпека #Семенівка #Хімік #Східний
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення