
НОВИНИ
10:57, Сьогодні
Двоє загиблих і дев'ятеро поранених: Росія атакувала 12 міст і сіл Донеччини. Хроніка великої війни 3 травня (ФОТО)
НОВИНИ

Фото: поліція Донеччини
За 2 травня ворог завдав 1 302 удари по лінії фронту та житловому сектору регіону.
Про це повідомляють у поліції Донецької області.
У Добропіллі від ворожого обстрілу загинула одна людина, ще одна — поранена.

По Миколаївці росіяни вдарили п'ять разів. Одна людина загинула, двоє зазнали поранень. Пошкоджено п'ять багатоквартирних і один приватний будинок.
У Дружківці п'ять дронів атакували місто: двоє мешканців травмовано, пошкоджено три приватних будинки та автомобіль.
В селі Завидо-Борзенка FPV-дрон поранив двох людей і пошкодив цивільне авто. По одному пораненому зафіксовано у Криворіжжі та Сидоровому.
На Слов'янськ російські війська скинули авіабомбу КАБ-250 — пошкоджено господарську споруду.
У Краматорську дронові атаки пошкодили багатоквартирний будинок і два автомобілі — один з них о 04:30. У Святогірську постраждав корпус лаври, у Малотаранівці — автомобіль, в Іверському — шиномонтажна майстерня.
Загалом ушкоджень зазнали 12 населених пунктів і 21 цивільний об'єкт, серед яких 12 житлових будинків.
Поліція та СБУ відкрили кримінальні провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України — порушення законів і звичаїв війни.
Читайте також:Слов'янськ атакували двічі: що відомо про обстріли
Хочете бути в курсі всіх важливих подій у Слов’янську та на Донеччині? Підписуйтесь на наші соцмережі — Facebook, Instagram, Telegram, Viber






Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:28
Вчора
10:35
Вчора
Спецтема
Оголошення
Коментарі