• Головна
  • На Донеччині через обстріли загинула людина. Хроніка великої війни 4 травня (ФОТО)
НОВИНИ
11:20, Сьогодні

На Донеччині через обстріли загинула людина. Хроніка великої війни 4 травня (ФОТО)

НОВИНИ
Фото: поліція Донеччини

Фото: поліція Донеччини

Поліція задокументувала удари по семи населених пунктах, відкрито кримінальні провадження за фактом воєнних злочинів.

За даними поліції Донецької області, 3 травня росіяни атакували сім населених пунктів регіону.

На Донеччині через обстріли загинула людина. Хроніка великої війни 4 травня (ФОТО), фото-1

Під удар потрапили міста Добропілля, Дружківка, Краматорськ, Слов'янськ, селища Красноторка й Олексієво-Дружківка, а також село Сидорове. Зафіксовано пошкодження 24 цивільних об'єктів, серед яких 14 житлових будинків.

В Олексієво-Дружківці від удару FPV-дрона загинула цивільна особа.

У Дружківці чотири FPV-дрони поранили одного мешканця і пошкодили три багатоквартирних будинки.

У Добропіллі внаслідок кількох влучань FPV-дронів поранено трьох мирних жителів.

На Краматорськ росіяни спрямували вісім безпілотників різних типів. Пошкоджено чотири багатоквартирних і два приватних будинки, а також чотири цивільних автомобілі.

FPV-дрон атакував Красноторку — пошкоджено приватний будинок і господарську споруду. У Слов'янську постраждали три приватних будинки та цивільне авто. У Сидоровому — один приватний будинок.

Поліція і СБУ відкрили кримінальні провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України — порушення законів і звичаїв війни.

Поліція нагадує: не піднімайте невідомих предметів і не торкайтеся нерозірваних снарядів — телефонуйте піротехнікам за номером 101. Під час комендантської години не виїжджайте самостійно — ворог обстрілює цивільний транспорт. Для евакуації звертайтеся до місцевої влади. Інформацію перевіряйте лише через офіційні джерела.

Читайте також: Три атаки за одну добу: чим і де вдарили по Слов'янську

Хочете бути в курсі всіх важливих подій у Слов’янську та на Донеччині? Підписуйтесь на наші соцмережі — FacebookInstagramTelegramViber

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#воєнні злочини Донеччина #удари дронів Донецька область #поліція Донеччини #FPV-дрон цивільні #обстріл Краматорськ Слов'янськ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення