
НОВИНИ
12:15, 7 травня
Газовиків зі Слов'янська відзначили на державному рівні
НОВИНИ

Фото: Донецькоблгаз
Працівники Слов'янського управління газового господарства отримали почесні грамоти Нафтогазу за роботу в умовах постійних обстрілів.
Про це повідомляє АТ «Донецькоблгаз».
Відзнаки отримали фахівці, які відновлювали газопостачання та підтримували стабільну роботу системи в прифронтових громадах. Нагороди вручив Вадим Батій, голова правління АТ «Донецькоблгаз». Працівників відзначили за професіоналізм, мужність і роботу під час виконання службових обов'язків в умовах бойових дій.
Працівники Слов'янського УГГ відновлювали пошкоджені мережі та забезпечували подачу газу мешканцям прифронтових громад. Робота тривала попри регулярні обстріли.
Читайте також: Павербанки, пляшки, іграшки — ворог ховає небезпеку у звичних речах
Не пропускайте події, які впливають на Ваше життя. Підписуйтесь на наші соцмережі – Facebook, Instagram, Telegram, Viber
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:30
Вчора
16:23
Вчора
13:56
Вчора
11:00
Вчора
Спецтема
Оголошення
00:00, 12 січня 2016 р.
17:47, 26 травня
11:31, 5 червня
02:29, 29 травня
17:15, 29 травня
Коментарі