09:13


Слов'янськ після обстрілу. Фото: Вадим Лях
Про це повідомив голова Слов'янської МВА Вадим Лях.
Увечері 27 червня Слов'янськ знову зазнав російського обстрілу. Про це повідомив начальник Слов'янської міської військової адміністрації Вадим Лях. За його інформацією, окупанти застосували реактивну систему залпового вогню з касетним реактивним снарядом.
Унаслідок удару пошкоджено приватні будинки в центральній частині міста. Поранення отримала жінка. Їй оперативно надали необхідну медичну допомогу. Інформація щодо інших можливих наслідків обстрілу наразі не повідомлялася.
Читайте також: Вадим Лях розповів, де біля Слов'янська найчастіше атакують FPV-дрони
Facebook, Instagram, Telegram, Viber - це ваші швидкі доступи до найважливіших новин
Коментарі