• Головна
  • Управління власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області звітує про результати своєї дільності за І півріччя 2015 року
Славянская ОГНИ информирует
15:25, 20 липня 2015 р.

Управління власної безпеки ГУ ДФС у Донецькій області звітує про результати своєї дільності за І півріччя 2015 року

Славянская ОГНИ информирует

Співробітниками управління власної безпеки за січень – червень 2015 року проведено 30 службових розслідувань та перевірок, за результатами яких 28 осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності; винесено 6 офіційних застережень про недопущення протиправної поведінки.

Серед працівників податкових і митних органів Донецької області проводилась попереджувально – профілактична робота, направлена на запобігання корупційних проявів у сфери службової діяльності. Так, за січень – червень 2015 року проведено 437 профілактичних заходів (бесід, лекцій, виступів) в колективах.

Протягом січня – червня 2015 року за результатами перевірки інформації, отриманої працівниками управління, 8 матеріалів було спрямовано до прокуратури Донецької області для прийняття процесуального рішення. За результатами розгляду яких, було відкрито 3 кримінальних провадження за фактами вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ст. 362, 365, 367 КК України.

З метою недопущення призначення осіб, які не відповідають вимогам діючого законодавства та в подальшому можуть скомпрометувати діяльність ГУ ДФС у Донецькій області, проведено 684 перевірки кандидатів на посади державних службовців до органів відомства, 2-м кандидатам відмовлено в призначенні на посаду.

Начальник оперативного відділу

УВБ ГУ ДФС у Донецькій області

полковник податкової міліції М.В. Агулов

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #ОГНИ #налог #ГФС #Донецкая #область #отчет
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...