![](https://s.6262.com.ua/section/logo/upload/pers/91/logo.png?20240727)
11:25, 19 жовтня 2015 р.
Бійці Національної гвардії відвідали бібліотеку у Слов’янську
Бійці Слов’янського полку Національної гвардії відвідали центральну міську бібліотеку, де проходила година спілкування «Душу-Богові, життя-Україні, честь-собі», присвячена Дню захисника України.
Як повідомляє Прес-служба Міської ради Слов’янська, гостями та учасниками заходу були студенти та викладачі залізничного технікуму, педагогічного університету і бійці Слов’янського полку Національної гвардії.
![Бійці Національної гвардії відвідали бібліотеку у Слов’янську, фото-1 Бійці Національної гвардії відвідали бібліотеку у Слов’янську, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Під час зустрічі в бібліотеці провели міні-диспут на тему «Що таке Батьківщина? Україна?». Провела його бібліотекар Тетяна Рампель. Також на захід завітав старший науковець, співробітник Слов’янського краєзнавчого музею Анатолій Шамрай, який розказав про історію міста Слов’янська.
![Бійці Національної гвардії відвідали бібліотеку у Слов’янську, фото-2 Бійці Національної гвардії відвідали бібліотеку у Слов’янську, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Бійці Національної гвардії відвідали бібліотеку у Слов’янську, фото-3 Бійці Національної гвардії відвідали бібліотеку у Слов’янську, фото-3](/dist-assets/images/cap.jpg)
На заході також виступив офіцер-психолог стрілецького батальйону, підполковник Михайло Гринишин. Він правдиво розказав присутнім про реальне життя військовослужбовців.
![Бійці Національної гвардії відвідали бібліотеку у Слов’янську, фото-4 Бійці Національної гвардії відвідали бібліотеку у Слов’янську, фото-4](/dist-assets/images/cap.jpg)
Гвардійці у свою чергу поділилися з присутніми своїми щирими переживаннями. Вони розказали про матерів, дітей і дружин, які з нетерпінням чекають з ними зустрічі.
![Бійці Національної гвардії відвідали бібліотеку у Слов’янську, фото-5 Бійці Національної гвардії відвідали бібліотеку у Слов’янську, фото-5](/dist-assets/images/cap.jpg)
![Бійці Національної гвардії відвідали бібліотеку у Слов’янську, фото-6 Бійці Національної гвардії відвідали бібліотеку у Слов’янську, фото-6](/dist-assets/images/cap.jpg)
«Ми завжди раді, коли молодь цікавиться книгами, а тим більш, коли це військові. Тому ми завжди готові надати будь яку допомогу солдатам молодої частини Національної гвардії», − говорять співробітники бібліотеки.
Фото капітана Анатолія Гришка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:18
Вчора
14:10
Вчора
Спецтема
Оголошення
live comments feed...
Коментарі