В кино

бойовик, пригоди, фантастика, США, 2019

Хеллбой – це справжній герой нашого часу. Він брутальний, сильний і дуже любить все навколо себе трощити. Власне, за це його й люблять, адже часом тільки йому під силу виконувати дуже складні завдання. Звичайно ж, у нього явно не найбільш ангельський характер, але й усі ми не ідеальні. Його нова місія з порятунку світу буде в Англії, де розбушувалася дружина Мерліна на ім'я Кривава королева. Битва цих двох могутніх істот поставить весь світ на межі знищення – хоча саме цього апокаліпсису й потрібно уникнути. Тільки Хеллбой може зупинити кінець світу, хоч і любить знищувати все навколо.

драма, романтика, трилер, США, 2019

Тесса Янг – молода дівчина, старанна студентка з хорошої сім'ї, нічого поганого про неї сказати не можна. Хардін Скотт – красивий бунтар, від якого всі представниці протилежної статі просто втрачають розум. Ці двоє абсолютно різні, але як раз протилежності й люблять притягуватися. Вони познайомилися в коледжі – саме в ці роки потрібно насолоджуватися молодістю, свободою та можливістю відриватися з іншими студентами. Спочатку Тесса не хотіла і близько підпускати Хардіна, але час брав своє. Тепер вона не уявляє свого життя без хлопця. Але чи Тесса так добре знає свого обранця? Чи так усе буде просто у їх стосунках?

анимация, комедия, приключения, семейный, фэнтези, США, Канада, 2019

Многие годы его пытались найти самые опытные исследователи. Именно его не хватает как недостающего звена эволюции. Находка так и была бы невозможной, если бы он сам не вышел на контакт с натуралистом и исследователем Лайонелом Фростом. Мистер Линк, а именно так его зовут, прячется среди джунглей, где его никогда бы не нашли. Он разумен, умеет говорить и, конечно же, думать. И он очень скучает по своим родственникам в Гималаях. Мистер Линк просит Лайонела Фроста помочь ему добраться в нужную локацию, чтобы повстречать родичей. Это будет легендарное путешествие, во время которого весь мир узнает о существовании этого гиганта.

біографія, драма, трилер, Великобританія, 2019

Шпигуни існують не тільки в фільмах, а й у реальному житті навколо нас. Звичайно ж, ніхто про них не повинен знати, адже все їхнє існування оточене таємничістю. Джоан Стенлі залишила свої молоді роки далеко позаду – але яке цікава життя у неї була в той час! Дівчина навчалася в Кембриджі, що для представниці її статі було вже досягненням. Одна пропозиція роботи змінила її життя. Джоан була дуже близько до створення першої атомної бомби – і цією інформацією вона ділилася десятиліттями з радянським урядом. Не заради грошей або влади – Джоан хотіла, щоб на всій планеті не правили країни, а правив мир.

детектив, жахи, трилер, США, 2019

Соціальна працівниця та її діти потрапляють в страшне надприродне царство. А все через те, що не звернули увагу на підозрілу поведінку жінки, котру підозрюють у вбивстві власних дітей.  Врятуватись від смертельного гніву Ла Йорони допоможе лише священик, який зіштовхне страх та віру і запечатає темряву назавжди. Адже вона не знає спокою від страждань, а в її душі не місце милосердю. Остерігайтеся прокляття Ла Йорони, бо вона піде на все, щоб заманити вас у пітьму.

боевик, приключения, фантастика, США, 2019

Мстители и Стражи Галактики проиграли – Танос собрал все камни Бесконечности на свою перчатку, щёлкнул пальцами, из-за чего половина населения Вселенной исчезла. Все герои, которые остались в живых, разбросаны по разным уголкам космоса, так что даже при таких условиях им будет трудно выжить… Многие из них потеряли друзей, родных, себя.

Мстители пытаются придумать новый план, чтобы отменить действия Таноса и вернуть всё на свои места, каким бы невозможным это не казалось.

Это будет грандиозный финал многолетней истории.

Другое

Уникальная программа, разработанная для студентов нашего центра, совместно с преподавателями из Венгрии
29 марта - 6 августа, 09:00
Все лучшее для ваших детей этим летом и Лесной лагерь г. Святогорск
15 апреля - 15 мая, 09:00
Лето в городе с Лингвистическим центром "Prime Time" "English in Action"
15 апреля - 15 мая, 09:00
ПАСХА НАША - ХРИСТОС
10 - 28 апреля, 10:00
Добрая весть
10 апреля - 5 мая, 10:00
Вас ждут встречи с носителями языка , ENGLISH BATTLE, аниматорская программа, сотня забавных фото и чудесный день в хвойном лесу.
12 апреля - 19 мая, 10:00
Поварята Уик - Энд
10 - 27 апреля, 12:00
Тренінгова програма для молоді "Як стати успішним"
6 декабря 2018 г. - 24 мая 2019 г., 16:00
Центр соціальної згуртованості у місті Слов'янськ
Дукат - открытие летней площадки
25 апреля, 07:00

Самые ожидаемые события

Видео

бойовик, пригоди, фантастика, США, 2019
18 - 24 апреля, 10:00, 21:40
Афиша
Показать
Теги
Показать
Заведения
Показать
Заведения
Показать