У кіно

драма, пригоди, фантастика, США, Великобританія, Канада, Угорщина, 2021

 «Дюна» – це міфічна і емоційно заряджена подорож головного героя, Пола Атріда. На цього блискучого і обдарованого хлопця чекають великі справи, які йому важко осягнути. Він вирушить на найнебезпечнішу планету у Всесвіті, щоб врятувати майбутнє своєї родини і свого народу. Адже ворожі сили вступають у конфлікт через найцінніший і найрідкісніший ресурс – речовину, здатну розкрити найбільший потенціал людства. Виживуть лише ті, кому вдасться перемогти власні страхи.

бойовик, фентезі, США, 2021

  Минуле, яке, здавалось, залишилось позаду, знову постає перед Шан-Чі, коли його втягують у мережу містичної організації під назвою «Десять Кілець». 

анімація, пригоди, Франція, Бельгія, 2021

 Паспарту – юне мавпеня, що обожнює читати та мріє про надзвичайні пригоди. Одного дня на своєму шляху він зустрічає пройдисвіта Філіаса Фрога, жаб’яча душа якого прагне до наживи. Він втягує малого Паспарту в аферу, через яку вони мають відправитись у навколосвітню подорож, маючи всього лише 80 днів. Попереду у них надзвичайні, неймовірні, приголомшливі пригоди!

драма, романтика, США, 2021

 Як тільки закохана пара - Тесса Янґ та Гардін Скотт приймають важливе рішення про їх складні стосунки - правда про їх сім’ї ставить під сумнів все, що вони знали раніше про близьких та самих себе. Чи зможе їх пристрасний роман вистояти перед таємницями минулого та невідомістю майбутнього.

жахи, трилер, драма, США, 2017

Коли в містечку Деррі, штат Мен, починають пропадати діти, кілька хлопців стикаються зі своїми найбільшими страхами і змушені помірятися силами зі злісним клоуном Пеннивайз, чиї прояви жорстокості і список жертв йдуть в глиб століть.

Концерты

Музыкальный вечер известной певицы Alloise!
25 вересня, 16:00
Фазенда "Виноград"
Хор Одиноких Сердец Сержанта Пеппера
25 вересня, 17:00
Фазенда "Виноград"
Вечеринка Boiler Room пройдёт в этом году в Славянске.
15 жовтня, 18:00

Спорт

Марафон Забег с собаками
25 вересня, 09:00
Краматорськ, Площа Миру

Відео

драма, пригоди, фантастика, США, Великобританія, Канада, Угорщина, 2021
«Дюна» – це міфічна і емоційно заряджена подорож головного героя, Пола Атріда. На цього блискучого і обдарованого хлопця чекають великі справи, які йому важко осягнути.
16 - 22 вересня, 13:50, 18:10, 20:50
Афіша
Показати
Заклади
Показати
Заклади
Показати
Фільтри