Кожен другий модний дизайнер у своїй колекції пропонує жінці шльопанці. Це означає, що цей вид взуття не втрачає актуальності. Про те, які шльопанці купити влітку 2017 року, розповімо далі.

Дизайнери цього літа розділилися на дві великі групи: одні пропонують шльопанці із закритою шкарпеткою, другі, - повністю відкриті класичні моделі. Що має бути у модних шльопанців цього сезону :

1. Блиск. Це може бути, як однотонний яскравий варіант, так і шльопанці з яскравим і витіюватим малюнком.

2. Об'ємні нашивки у вигляді кольорів, бантів, а також іншого.

3. Яскравий декор з дрібних або великих каменів.

Актуальні також шльопанці, виконані в мінімалістському стилі, - акуратні класичні моделі з мінімальним декором цілком підійдуть для тих, хто не любить виділятися з натовпу.

Якщо говорити про матеріали, то найміцнішими можна рахувати шкіряні шльопанці жіночі - цей варіант підійде для тих, хто планує носити пару ще і наступного року. Як правило, моделі з синтетичних, а не шкіряних матеріалів, втрачають зовнішній вигляд за один-два місяця інтенсивної шкарпетки. Шкіряні шльопанці можна носити достатньо довго. З чим носити шкіряні шльопанці жінки не завжди знають. тому варто їм допомогти з підбором гардеробу.

Шльопанці є повсякденним варіантом взуття, тому ходити в них в офіс або на офіційні заходи навряд чи доречно. До шльопанців краще підбирати такі ж прості і нехитрі варіанти одягу.

Носити шльопанці з шкіри можна з самими різними варіантами костюма, але найбільш популярні наступні поєднання:

Сукня разом із шльопанцями – трендові поєднання цього літа. Жіночність + повсякденність - саме так позиціонують поєднання модні дизайнери. Прекрасний варіант, як для міста, так і для подорожі або відпочинку. Природно, йдеться про сукню, виконану в міському або повсякденному стилі.

Штани з підкоміром + сорочка або майка + шльопанці. Ви готові до прогулянки, походу в кафе з подружкою або побачення з близькою людиною.

Майка або топ + шорти + шльопанці. Надівши такий комплект, ви можете піти в магазин, на пляж або просто на прогулянку в парк. Більш того, таких варіант образу стане вашим найулюбленішим.

Комбінезон зі шльопанцями - ще один прекрасний повсякденний варіант для модних і активних. Виглядає цей лук дуже по-літньому, трохи легковажним та безтурботним.

Пам'ятайте, що взуття, навіть якщо йдеться про такий простий варіант, як шльопанці, має бути не лише модною, але і якісною і зручною.