У виробництві меблів класично використовується метал. Звичайно, він не володіє декоративними властивостями дерева і дешевизною пластику, але його практична цінність набагато вища. Це проявляється в універсальності матеріалу, який застосовується для зберігання різнотипних товарів, харчових продуктів, комплектування, хімічних реагентів і банківських паперів. Механічна міцність і стійкість до зносу уберігають поверхні від передчасного зносу. Строки експлуатації металевих меблів практично необмежені, тому покупки достатньо для довгострокової вигоди. Якщо шукайте вироби з мінімальними вимогами обслуговування і високою якістю, Виробник металевих меблів УХЛ-МАШ пропонує асортимент з 1994 року.

Відмінні риси й переваги роботи

Покупці бажають купувати надійні меблі, ніж регулярно витрачати гроші на ремонт. Деякі виробники не здатні подбати про довговічності, тому намагаються заманити невисокими цінами, але це не виправдовує очікування. УХЛ-МАШ виготовляє металеві меблі більш 20-ти років, керуючись досвідом. З 30-х років підприємство було швейною майстернею, після чого перебудувало діяльність на машинобудівні завдання. Це стало основою компанії УХЛ-МАШ - ми виготовляємо металеві меблі конкурентної якості. Крім сучасного підходу ми дотримуємося стандартів якості ДСТУ ISO 9001: 2009, та підтримуємо сертифікацію УкрЦСМС №UA.C.188-16. Продукція проходить тестування в санітарно-епідеміологічних службах, тому вона безпечна для довкілля і здоров'я співробітників.

Асортимент УХЛ-МАШ складається з наступних категорій:

        металеві шафи для зберігання особистого одягу;

        стелажі поличного типу для складу та магазину;

        серверне обладнання для телекомунікаційних компаній;

        компактні абонентські шафи й ключниці;

        місткі лавочки для роздягальнь і дачної ділянки;

        практичні офісні меблі;

        екологічні урни для сміття;

        промислові верстати та допоміжні тумби;

        надійні сейфи різної зламостійкості й вогнетривкості;

        меблі для лабораторій і лікарень;

        хлібопічки та обладнання для харчової промисловості;

        асортимент меблів з нержавіючої сталі;

        пластикова тара турецького виробника Sembol.

Металеві меблі встановлюються в промислових підприємствах, офісних і виробничих приміщеннях, роздягальнях спортивних закладів, ізольованих лабораторіях та банківських установах. Вона необхідна і для приватного користування, оскільки володіє функціональною і надійною конструкцією. Технологічна база ПрАТ УХЛ-МАШ зосереджена у Києві та місті Боярка (дочірня компанія ТОВ «Металеві меблі»), загальною площею 16 000 м. кв. У нас працює понад 350 досвідчених фахівців, ми регулярно підвищуємо їх кваліфікацію. Якість металевих меблів підтверджує премія «Лідер галузі» 2012 року. Наша продукція зустрічається в торгових компаніях, адміністративних центрах та інших установах, де цінується надійність. Ми охоплюємо більшу частину сегменту ринку України.

Чому клієнти обирають нас

Обладнання європейських виробників допомагає нам дотримуватись конкурентної якості. До складу входить роботизований комплекс зварювання Fronius-Kavasaki з мінімальною участю людини в точних роботах. Для згинання металу використовується італійське обладнання Salvagnini, що створює продукцію всього на двох підприємствах України. Точний лазер вирізає деталі будь-якої складності, фахівці швидко налаштовують його під конкретні завдання. Для фарбування поверхонь використовуються європейські покриття GEMA, Comp Air, АMADA, Srhoder та Ideal-Line. Вони покращують зовнішній вигляд і фактуру металу, а також захищають від швидкого зносу. Оскільки в процесі експлуатації поверхні піддаються шкідливим впливам навколишнього середовища, фарба не допускає корозії (незамінно при попаданні вологи, механічному і хімічному впливі).

 

Ознайомитися з асортиментом, купити стелаж, шафу або замовити індивідуальну складання обладнання можна на сайті компанії або в магазині. Наш фахівець запропонує оптимальний варіант, а також допоможе вибрати додаткову комплектацію. Продукція зберігається на власному складі в системі «Pallet Drive – in system». Вона гарантує збереження виробів і швидкий доступ навантажувача для завантаження одного з шести автомобілів. Кожен маршрут опрацьовується відділом логістики, що оптимізує доставку в будь-який регіон. Компанія УХЛ-МАШ пропонує металеві меблі в широкому асортименті за доступною ціною.