Чарівна Франція – країна романтиків, закоханих та прекраснї випічки. Вона є батьківщиною величезної кількості сортів хліба, батонів та найніжнішої здоби. Самим головним магазином будь-якого французького містечка є, без сумніву, булочна. До великого щастя в нашому місті вже існує один такий магазин. Він називається майстерня «Буланжері Артісан». Саме тут випікається справжній французький, дуже смачний хліб, а також чудова здоба самого різного формату.

Хліб усьому голова! Про це завжди чудово розуміли й французи. Саме тому вони оточили свій побут такими «світлими головами» як хліб «Грехемський», «Прованс», «Бюрлі» або хліб «Датський». Ці вироби завжди радували людей своїми неповторними вишуканими смаками й корисними якостями. Адже в основі таких хлібобулочних виробів лежать кращі сорти пшеничного або житнього борошна, унікальні методики бродіння, маса екологічно чистих, натуральних інгредієнтів. Весь цей комплект необхідних складових зараз використовується талановитими майстрами «Буланжері Артісан». Саме тому їх чудові хлібобулочні вироби люблять дуже багато жителів нашої столиці.

А де у нас найкращі багети в Києві? Який же дурне та недалекоглядне запитання! У хлібній майстерні «Буланжері Артісан» всі вироби найкращі! Багети цього закладу – це вам зовсім не просто подовжена булка. Це дуже цікавий тандем. Цей тандем складається з дивовижних смакових якостей, турботі про здоров'я й красу. У кожному багеті хлібної майстерні закладено величезна кількість корисних для людського організму елементів. Саме тому ці вироби користуються підвищеним попитом у представниць прекрасної статі й спортивних, активних людей.

 

Французькі пироги – це неймовірна, неповторна, чуттєва насолода. Така здоба просто чудово виходить у фахівців майстерні «Буланжері Артісан». В асортименті продукції цього закладу є чудові тарти з вишнею. Вони мають у своїй основі ніжне пісочне тісто. Дані вироби обдаровані незрівнянним смаком й ароматом. Можливо, краще них можуть бути лише чізкейк або тістечко з полуницею. Вибір здоби в майстерні «Буланжері Артісан» настільки великий, що тут обов'язково знайдеться випічка на будь-який смак та перевагу. Замовити продукцію популярної майстерні будь-яка людина може на території активного посилання http://www.artisan-boulangerie.ua/ua/. Саме тут є телефони гарячої лінії даного продавця.