Ваша стара сушарка для одягу стала дуже голосно гудіти і нагріватися? Можливо, прийшов час придбати одну з сучасних моделей, представлену на сайті інтернет-магазину побутової техніки та електроніки «Leotech». Ви можете вибрати вподобану модель, перейшовши за посиланням www.leotech.com.ua/sushilni-mashini/. Тут можна знайти сушарки з датчиками, які автоматично контролюють вологість одягу, щоб запобігти надмірному висиханню, розширений барабан і навіть парові цикли, щоб звести до мінімуму появу складок на речах. Сучасні розумні машини пропонують більше, ніж просту сушку речей. Ось деякі з найбільш поширених питань, які виникають коли необхідно вибрати сушильну машину.

Які типи сушарок для одягу існують?

Основна відмінність в сушарках полягає в тому, що примушує їх працювати - природний газ, або електрика. Хоча ви не помітите різниці в тому, наскільки ретельно вони висушують речі, існують цінові відмінності. Газова сушарка коштує приблизно на 50-100 доларів більше, ніж її електричний аналог. Але газовий блок, як правило, дешевше в експлуатації. Крім того, в останні кілька років стали популярні сушарки, які пропонують парові цикли для розгладження і освіження одягу. Якщо ви вибрали сушилку з цією функцією, може знадобитися підключення до води.

Чи існують які-небудь рейтингові системи, такі як Energy Star для сушарок, які використовують менше енергії?

Оскільки ви не знайдете істотних відмінностей між брендами щодо кількості енергії, яку вони використовують, сушарки для одягу не мають жовтих лейблів Energy Guide і не є частиною такої програми.

Сушарки для одягу сильно відрізняються одна від одної?

Повнорозмірні сушарки варіюються в ціні приблизно від 350 до 1000 доларів. Більшість виробників в ціновому діапазоні від 350 до 450 доларів пропонують білий екстер'єр, механічний контроль і від двох до трьох температурних налаштувань (низька, середня і висока). Ви також отримаєте можливість контролювати тривалість сушіння (зазвичай до 80 хвилин) і сушити повітрям (настройки без нагріву). Розмір барабана може бути менше, ніж на більш дорогих моделях.

Переваг стає більше зі збільшенням ціни. Сушарки мають барабани з нержавіючої сталі, кнопкове управління, три або більше температурні режими, сигнали в кінці циклу, індикатори часу циклу на панелі управління. Моделі більш високого класу забезпечені барабанними ліхтарями, що дозволяє легко виявити самотні шкарпетки, що ховаються в задній його частині. Також є сушарки зі спеціальними циклами для постільних речей і делікатних тканин. Вони можуть виконувати антибактеріальні та швидкісні сухі цикли, обробку парою, мати ЖК-екран, різноманітні кольори і багато іншого.