З настанням літнього періоду багатьох жінок починає хвилювати така актуальна проблема, як плями вологи на одязі і неприємний запах поту, адже вони здатні зіпсувати враження навіть від самого стильного образу та макіяжу. Кожна дама просто зобов'язана задуматися, який засіб вибрати, щоб уникнути конфузу. І якщо в зимовий час це питання не стоїть настільки гостро, то в спеку використання дезодорантів стає необхідністю. Які види гігієнічних засобів пропонує нам ринок на сьогоднішній день і як правильно їх застосовувати?

Види дезодорантів

Напевно, не всі знають, що той водно-сольовий розчин, який виділяють наші потові залози, насправді, не має ні кольору, ні запаху. Неприємний ефект провокують бактерії активно розмножуються в теплому, вологому середовищі, в результаті чого і з'являється запах поту.

У сучасному світі застосування дезодорант Fa давно стало нормою і стандартної гігієнічною процедурою як, наприклад, чищення зубів. Засобами для запобігання появи потових виділень користуються практично всі — і чоловіки, і жінки, і підлітки. Однак, не всі розбираються в принципі їх дії, незважаючи на різноманіття видів і виробників.

Дезодоранти діляться на дві основні групи:

Завдання звичайних дезодорантів — нейтралізувати дію мікробів, що викликають запах поту і маскувати його з допомогою антибактеріальних добавок.

Дезодорант-антиперспірант має інший принцип роботи — він блокує виділення поту з сальних залоз, відповідно, запобігаючи появу вологи і запаху.

Як вибрати дезодорант

Всім відомо, що потовиділення це звичайний фізіологічний процес, причому, вельми корисний інструмент терморегуляції тіла, але це слабка втіха, особливо для тих жінок, хто страждає гіпергідрозом (підвищене потовиділення).

При виборі дезодоранту чи антиперспиранта необхідно враховувати кілька факторів: тип шкіри і ступінь її чутливості, інтенсивність потовиділення і індивідуальна вираженість запаху, а також парфумерну композицію або її відсутність. Вирушаючи в магазин за новим засобом гігієни, пам'ятайте:

якісний продукт не тільки дарує шкірі освіжаючий ефект, але і тривалий час забезпечує сухість пахвових западин;

дезодорант легко вбирається, не залишаючи білих відмітин на шкірі або одязі;

має зручну, компактну упаковку, завдяки якій засіб можна носити в дамській сумочці;

діє залежно від індивідуальних особливостей організму;

не подразнює шкіру, а навпаки, пом'якшує і зволожує її.

безпека — засіб не повинно містити солей алюмінію, що закупорюють пори і синтетичних добавок, які можуть викликати алергічну реакцію.