Коробка переду - це важливий вузол транспортного засобу, який дозволяє зробити їзду комфортною і безпечною. Саме автоматична коробка перемикання передач гарантує зручність управління, дозволяє водієві зробити свій транспортний засіб маневреним, а пересування по завантажених вулицях мегаполісу - комфортним. Однак навіть самі надійні і перевірені системи можуть виходити з ладу. У цьому випадку буде потрібно терміновий ремонт АКПП Ніссан в Києві. В якості надійного і перевіреного партнера вибирає компанію www.ukrtrans.biz. Тут працюють справжні гуру, які мають значний досвід роботи, знання, спеціальний інструмент і обладнання. Все це дозволяє зробити роботу оперативної, а якість її відмінною.

Простий порядок дій в разі необхідності ремонту АКПП

Майстри компанії приймаються навіть за найскладнішу роботу. Вони зможуть повернути до ладу машину, у якій не працюють або функціонують некоректно варіатори, гідравліка, РКПВ і інші елементи складної системи. Самостійно полагодити транспортний засіб неможливо. Таке завдання вимагає ґрунтовного підходу і включає:

  • Діагностику (з візуальним оглядом, пробним заїздом, використання комп'ютерних сканерів).
  • Виявлення причин несправності, формування плану і бюджету майбутньої роботи.
  • Складання списку необхідних запасних частин і витратних матеріалів.
  • Складання попередньої калькуляції графіка, які затверджуються з клієнтом.

Тільки після попереднього обговорення плану і його узгодження майстри приймаються за основну частину.

Важлива послідовність ремонту АКПП

Всі дії виконуються поетапно. Вони визначаються інструкціями та вимогами виробника, а також технічними регламентами. Фахівці компанії перед виконанням поставленого завдання обов'язково використовують технічну документацію транспортного засобу. У ній і визначено порядок ремонту:

  • Знімання автоматичної коробки перемикання передач з подальшою обробкою і обдування системи.
  • Опис дефектів коробки. Клієнту позначають причину і особливості несправності, після чого пропонують ремонт або повну (часткову заміну) зношених або поламаних елементів. Від цього залежить підсумкова вартість послуги.
  • Виконання ремонту гідротрансформатора, заміну або усунення несправностей інших систем і механізмів.
  • Заміна сальника коробки, що дозволяє продовжити термін експлуатації вузла.
  • Збірка і установка КП.