Мабуть, зараз буде неможливо знайти того, хто б ніколи не чув про таку відому страву японської кухні, як суші! Смачні й корисні, вони сподобалися людям в усіх країнах світу: натуральні складові та певна легкість у приготуванні зробила їх справжніми фаворитами у прихильників здорової їжі.

В Україні зараз також велика кількість закладів пропонує клієнтам суші, створені за різноманітними рецептами – усі вони виглядають на сторінках меню яскраво й привабливо, але іноді у реальному житті дуже відрізняються від рекламних фото: якщо відвідувач лише незадоволений смаком страви – то ще півбіди, а от якщо ситуація дійде до харчового отруєння – справа дійсно  неприємна. Тому потрібно обирати лише заклади, в яких суворо дотримуються оригінальних рецептів, виготовляють страви відповідно сучасним технологіям та завжди використовують свіжі та якісні продукти.

У https://katana.lviv.ua/  ви можете без жодного хвилювання споживати свої улюблені суші – нігірі, футомаки, хосомаки, саімаки та решта варіантів найвідомішої японської страви абсолютно безпечні, тому що виготовлені професійними кухарями з відповідних інгредієнтів, отриманих від надійних постачальників. При бажанні ви можете відвідати наш заклад – але більшість клієнтів полюбляє робити замовлення онлайн або зателефонувавши за вказаними на сайті номерами.

Звісно, ви хочете отримати свої суші якнайшвидше – і тому ми намагаємося скоротити час очікування до мінімуму: під час оформлення вас проінформують, скільки хвилин він становитиме. Але будьте певні – це буде небагато…і до того ж,всі замовлення у Місті Лева їдуть до своїх власників абсолютно безкоштовно! До кожного з них бонусом додаються васабі,імбир, соєвий соус та хаші - палички для їжі: за японськими правилами етикету, ролли потрібно їсти за допомогою паличок, а от суші та сашімі зазвичай їдять руками. Але це вже справа смаку та звички!

Ви маєте прекрасну нагоду урізноманітнити традиційне родинне свято або офісний корпоратив: замовте набори суші у Катана Львів – і всі будуть вам дякувати і за небуденне рішення, і за надзвичайно чудовий смак і витонченість всесвітньовідомих японських страв! Незабаром,певно, вони також стануть нашими постійними клієнтами – і отримають постійні бонуси та значні знижки в акційних пропозиціях нашого закладу.

Найкращі суші у Львові чекають на вас!