Лікування від героїнової, амфітамінової наркоманії в реабілітаційному центрі

Зіткнувшись з такою проблемою, як наркотична залежність, дуже важливо, не відкладаючи, як можна швидше звертатися за допомогою до кваліфікованих фахівців, оскільки дане захворювання швидко прогресує, руйнуючи особистість і здоров'я пацієнта. Ефективне і доступне лікування наркоманії у Харкові пропонує місцеве відділення наркологічного центру «Реванш +», що має команду справжніх професіоналів та необхідні ресурси для успішної перемоги над наркотичною залежністю.

Программи лікування від наркотичної та алкогольної залежності

Реабілітаційний центр для лікування наркоманії

Пройти детоксикацію у Харкові, купірувати симптоми абстинентного синдрому і тимчасово усунути хімічну залежність можна, звернувшись в будь-який наркодиспансер. Але пройти дійсно ефективне лікування наркоманії, що дозволяє подолати психологічну тягу до хімічних допінгів і досягти стабільної ремісії, можливо тільки в реабілітаційному центрі.

Наркоцентр «Реванш +» - це найкраще рішення для людей, які страждають на наркотичну залежність та їх близьких. Професійні наркологи, психологи та інші медичні фахівці, розробляючи індивідуальну програму терапевтичного курсу, допомагають хворим подолати згубну пристрасть і почати життя з чистого аркуша. Центр оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє проводити детоксикацію в Харкові за допомогою ефективних і швидкодіючих апаратних методик.

Однак зняття ломки в Харкові - це тільки перший етап у терапії наркотичної залежності. У центрі основний акцент робиться на грамотну психологічну корекцію і зміну самого способу мислення пацієнта, що і дозволяє досягти прогнозованих позитивних результатів.

Лікування наркоманії у наркоцентрі проводиться за умови суворого дотримання політики конфіденційності, що вигідно відрізняє це спеціалізована установа від наркодиспансерів. Анонімність дозволяє уникнути розголосу, громадського осуду і проблем з подальшою соціальною адаптацією колишнього наркозалежного.

Відрізняються і самі умови проживання. Для реабілітантів у центрі створена затишна і комфортна обстановка, наближена до домашньої. До послуг пацієнтів - спортзал, паркова зона для прогулянок, кімнати, оснащені сучасними меблями і технікою, цікаве дозвілля та правильно збалансоване харчування.

Ще одна важлива перевага центру - це допомога в адаптації пацієнта до соціуму після виписки з клініки. Потрапивши до звичного середовища і зіштовхнувшись із безліччю проблем, людина часто розгублюється, що може привести до рецидиву захворювання. Для того щоб цього не сталося, фахівці гарантують своїм випускникам подальший терапевтичний супровід, надання психологічної підтримки, соціальну допомогу, спрямовану на отримання освіти, підвищення кваліфікації, вирішення проблем з працевлаштуванням. У результаті людина займає гідне місце в суспільстві і якість його життя значно підвищується.

Що включає в себе програма лікування наркоманії?

У центрі «Реванш +» лікувальна програма включає в себе наступні етапи:

  • очищення організму і зняття ломки в Харкові;

  • стаціонарна психологічна реабілітація;

  • ресоціалізація і допомогу в соціальній адаптації.

Також під час терапії реабілітанти проходить лікування супутніх захворювань, що виникли на тлі залежності, і здобувають базову соціальне освіту, необхідну для подальшої успішної життя і адаптації в суспільстві.

Скільки триває курс лікування наркоманії?

Тривалість терапії наркотичної залежності - індивідуальне питання, що залежить від багатьох факторів. У першу чергу фахівці враховують наступне:

  • наявність мотивації та особистої зацікавленості пацієнта в одужанні на початку лікувального курсу;

  • стаж наркотичної залежності;

  • характер вживаних наркотичних речовин;

  • вікова категорія пацієнта.

Отримати точну інформацію про методи лікування наркоманії у Харкові та його тривалості можна після первинної діагностики та консультації в клініці. Записатися на прийом можна у будь-який зручний час, так як центр працює цілодобово і без вихідних. Варто зробити один дзвінок за контактним телефоном, вказаним на сайті наркоцентру https://lechenie-narkomanii.kharkov.ua.