Власникам транспорту необхідно обов'язково застрахувати відповідальність. Це стосується і тих, хто вважає за краще їздити на мотоциклі. Це засіб пересування «з характером». Висока швидкість, яку розвиває мотоцикл, нерідко стає причиною аварій. До того ж власники цього транспорту часто лавірують в автомобільному потоці, обганяючи менш маневрені засоби пересування. В процесі є ризик зачепити крило або дзеркало машини. В цьому випадку доведеться нести відповідальність за завдану шкоду. Буде набагато зручніше, якщо компенсацію виплатить потерпілій стороні страхова компанія. Ну, а для цього треба купити ОСЦПВ на мотоцикл.

У скільки обійдеться страховка?

Назвати точну ціну вам не зможе ніхто. Справа навіть не в різних умовах страхових компаній. Вартість призначається індивідуально, з урахуванням кількох факторів:

  • марка, модель транспорту;
  • пробіг і стан засобу пересування;
  • місця реєстрації (столичний транспорт страхувати дорожче, ніж регіональний);
  • стажу водіння;
  • тривалості безаварійного періоду водіння;     
  • терміну дії страховки;
  • наявності пільг.

ОСАГО можна доповнити за допомогою ДГО. За невелику плату вдасться збільшити суму компенсації.

Де оформити страховку на мотоцикл?

До вибору страхової компанії потрібно підходити з усією відповідальністю. Не рідкі випадки, коли неблагонадійні фірми відмовляються виконувати свої зобов'язання з різних причин. Тому потрібно шукати надійну компанію. Вона повинна працювати в сфері кілька років. До того ж слід перевірити її репутацію. На фірми, які давно існують, можна знайти відгуки.

Популярністю в українських автовласників користується страховий агент Green Travel. Можна знайти чимало позитивних оцінок.

Наступний важливий момент – фінансова стабільність агентства. Важливо переконатися, що у компанії хороші показники. Ви повинні бути впевнені, що вона в не збанкрутиться. Зазвичай фінансові звіти страхові компанії публікують на своїх офіційних сайтах або надають клієнтам на першу вимогу.

Перевіряйте умови страхування. Важливо, щоб вони були максимально прозорими. Уважно читайте договір. Якщо є пункти, які бентежать, краще відразу відмовитися від ідеї купувати поліс в агентстві.

Скористайтеся online-калькулятором, щоб заздалегідь дізнатися вартість страховки. Умови різних компаній можуть сильно відрізнятися. Ваше завдання – знайти найбільш вигідну пропозицію. Звертайте увагу на акції, вони дозволяють істотно знизити вартість поліса. До того ж деякі компанії роблять знижку клієнтам, які оформляють страховку в online-режимі.