Проблеми зі здоров'ям зачіпають людей будь-якого віку.  Не варто недооцінювати будь-які тривожні симптоми, які можуть вказувати на стан здоров'я, і  звертатися в хороше медичний заклад.  Одним з них є медичний центр «Ваше здоров'я», що надає безліч послуг в області комплексних консультацій, діагностики та лікування.

Все більше українців вибирають приватне лікування, відмовляючись від установ, що фінансуються НФЗ. Чому це відбувається і час очікування зустрічі - єдиний фактор, що визначає вибір приватного, а не державного лікаря? Виявляється, у альтернативи фонду є й інші сильні сторони. Ми представляємо в цій статті.

Комплексні послуги

Основна мета засновників приватних медичних установ зазвичай полягає в тому, щоб надати пацієнту якомога більше лікарів-фахівців в одному місці. Часто навіть кілька десятків. Персонал кваліфікований і, що не менш важливо, має в своєму розпорядженні високоякісне медичне обладнання та інструменти. В даний час приватне лікування може проводитися у багатьох місцях, тому конкуренція йде на користь пацієнту. Пріоритетом є надання йому послуг в найкоротші терміни, що вкрай важливо для багатьох пацієнтів. Багато захворювань можуть бути повністю вилікувані або відвернені тільки при досить ранньому відвідуванню фахівця. Однією з послуг, яку ми повинні використовувати під час відвідування приватної клініки, є кардіологічне обстеження. Швидке реагування може запобігти хворобі серця, що призводить до серцевого нападу. Групи людей, які повинні бути зацікавлені у відвідуванні кардіолога, це серед іншого пацієнти з прешвидченим серцебиттям або болями в грудях, які постійно курять, людям з високим рівнем холестерину, які страждають від діабета або надлишковою вагою.

Ніяких черг не вистачає

На додаток ви приходите на зустріч к приватному лікарю на заздалегідь обранний час, приходячи в медичний центр, вам не потрібно стояти в довгій черзі, перевага приватних установ. Ще одною перевагою таких медичних центрів як Ваше здоров'я, полягає в тому, що вам не потрібен напрям від терапевта. Можливість відвідування без направлення в приватну клініку значно скорочує час від діагностики підозрілих симптомів до відвідування конкретного фахівця. Ще однією зручністю є можливість дізнатися про всі послуги онлайн, пропонованих значною кількістю приватних центрів. Приватні установи також означають нові технології і високий рівень обслуговування пацієнтів з точки зору кваліфікації персоналу.