Підготовка дошкільнят до навчання в школі, котра проводиться ще в дитячому саду є дуже важливою та необхідною. Оскільки саме тут, першим чого вчиться кожна дитина, є вміння взаємодіяти й спілкуватися зі своїми однолітками. Найголовніших та найперших навичок малюк набуває якраз-таки в дошкільному віці.

Крім того, дитячий сад є місцем, де дітки вчаться навичкам читання, письма та рахунку. Від вихователя в цей період залежить багато, найголовнішим вважається саме розвиток у малюка пізнавального інтересу до навчання.

Куди саме віддати дитину, щоб бути впевненим в якісній підготовці до школи?

Якщо ви хочете не хвилюватися про якість знань, а також інші навички свого майбутнього школяра, зверніть увагу на дитячий садок «Країна Дитинства», де створена унікальна комплексна програма підготовки дошкільнят.

Особливості навчання в дитячому садку

Для початку зазначимо, що в «Країні Дитинства» передбачена підготовка до школи на Лівому Березі в районі Позняків й на Оболоні. Навчання дітей починається за рік або за два роки до їх надходження в школу. Програма підготовки для згаданих категорій дітей різна й відповідно заснована на особливостях того чи іншого віку. Навчання в дитячому садку «Країна Дитинства» проходить тричі на тиждень. На кожному занятті панує тепла, приємна та надзвичайно дружня атмосфера. Діткам викладають люблячі педагоги, групки з метою підвищення ефективності навчання формуються з невеликою кількістю дітей.

Завдяки груповим заняттям для дошкільнят, у діток формуються навички комунікації, спілкування, а також взаєморозуміння. У дитячому садку вчать малюків не тільки стежити за якістю виконаних ними завдань, але й при цьому об'єктивно оцінювати виконану задачу, ставити перед собою цілі та відповідно успішно досягати їх.

Якщо для вас є важливим отримання дитиною задоволення від занять, тоді без роздумів записуйте її в дитячий сад «Країна Дитинства».