Кожна людина рано чи пізно задається питанням - як заробити гроші швидко. Фінансові кризи, скорочення на роботі та інші життєві обставини змушують зайнятися пошуком схем додаткового заробітку. Виберіть для себе відповідне заняття з нашого топ ідей реального доходу без вкладень.

Підробіть в Інтернеті

Інтернет-простір не тільки для саморозвитку і розваги, якщо трохи розібратися, то можна дізнатися, як заробити гроші в Інтернеті без вкладень і досить швидко. Як і будь-яка інша робота, робота в Інтернеті передбачає посвячення і старанність. Але тих, хто її освоїть, вона винагородить високим прибутком і вільним графіком зайнятості, адже працювати можна, не виходячи з дому.

Дієвим способом як заробити гроші в Інтернеті без вкладень можна вважати підробіток контент-менеджером. Кожен день сотні компаній, інформаційних порталів та інтернет-магазинів шукають людину, яка буде опубліковувати готову інформацію на їх ресурсах – сайтах, торгових майданчиках і сторінках в соціальних мережах. Контент-менеджеру надають матеріали, Він їх розміщує на зазначеному ресурсі і отримує за це гроші. Зазвичай оплачується публікація кожного матеріалу окремо, іноді можна наштовхнутися на погодинну оплату або оплату за загальний обсяг роботи. Якщо трохи призвичаїтися, можна заробляти непогані гроші з щоденною оплатою.

До не дуже поширеним, але перспективним напрямками в заробітку в інтернеті можна віднести рекрутингову діяльність. Мало хто про це розповідає, але існують портали, де компанії роблять оголошення про вакантну посаду і обіцяють винагороду за пошук відповідного кандидата. Якщо знайдений вами здобувач буде прийнятий на роботу, вам виплатять гроші. Виплати в цій сфері досягають тисячі доларів за співробітника.

Численні портали в Інтернеті дозволяють не тільки швидко заробити гроші в Інтернеті, але і підвищити свої професійні навички. На цих сайтах замовники виставляють завдання, їх потрібно виконати сьогодні протягом певного часу. Схема роботи дуже проста - ви виконуєте поставлене завдання (Набір тексту, Пошук інформації в Інтернеті, оформлення презентації і т.д.), за це Ви отримуєте винагороду. Після того, як ви взяли замовлення в роботу, сайт заморожує суму вашої винагороди на рахунку Замовника, тому дуже невеликий ризик того, що потрапите на обман, і вам не виплатять гроші. Скільки тут можна заробити, визначається часом, який ви можете проводити за виконанням завдань. Через те, що немає фіксованого графіка роботи, це ще один спосіб як швидко заробити гроші школяреві.

Новачкам підійдуть такі напрямки по заробітку в Інтернеті як Послуги з розшифровки аудіо та відео, написання відгуків, спілкування на форумах, заробіток на лайках і репостах. Мільйон на такий підробіток не заробиш, але це краще, ніж сидіти, склавши руки.

Здайте щось в прокат

У кожного є якась техніка або предмети побуту, які можна здати в прокат за погодинну оплату. Дивно, але в прокат здають найрізноманітніші речі – починаючи від суконь і посуду для весілля, закінчуючи планшетами і комп'ютерами. Так, в інтернеті можна було наштовхнутися на оголошення про пошук мікрохвильових печей в прокат для організації корпоративного заходу в офісі.

Продайте непотрібне

Швидко заробити гроші можна позбувшись від непотрібних речей, які є у вас вдома. Ні для кого не секрет, що більшість людей закуповує набагато більше речей, ніж їм дійсно необхідно. Реклама змушує нас робити абсолютно непотрібні покупки. Прийшла пора з ними розлучитися і повернути витрачені гроші. Уважно огляньте свій будинок, знайдіть предмети і особисті речі, якими не користуєтеся і ніколи не скористаєтеся в майбутньому. Їх величезна кількість припадає пилом на полицях, в гаражах і коморах без застосування. Для вас це старий мотлох займає місце, а для кого-то це може стати вигідним придбанням. Влаштуйте розпродаж.

Станьте донором

Якщо ваш вік старше 18 років і вага більше 50 кг, у вас немає ні протипоказань, ні індивідуальної непереносимості, тоді ваш здоровий організм здатний послужити хорошу службу в поповненні бюджету. Без шкоди для власного здоров'я в спеціальних установах можна здати деякі ресурси з резервів вашого тіла. Найдоступніший і легальний спосіб-це здача крові, плазми і волосся.

Займіться хендмейдом

Для творчих людей актуальним способом заробітку стане продаж виробів, виконаних своїми руками. Насправді, цей напрямок виходить за рамки стереотипу про те, що цей спосіб підходить тільки жінкам, які роблять прикраси або в'яжуть спицями. Будь-який унікальний виріб знайде свого цінителя. Чоловіки часто займаються виготовленням речей з дерева і шкіри. Тут головне креативність і унікальність ідеї. Хендмейд успішно продається в соціальних мережах, через дошки оголошень і через Інтернет-магазини.

Станьте незалежним копірайтером

Ми живемо в століття інформації і сучасних технологій, тому написання текстів було і буде дуже затребуваним напрямком.

Копірайтинг-процес написання унікальних текстів для різних майданчиків в Інтернеті. Цей вид діяльності не можна назвати легким, але, при бажанні, в ньому можна швидко заробити гроші.

Автор (редактор BiznesCat.com) - Сергій Косенков.