Неселективні гербіциди впливають на всю рослинність, яка є на оброблюваній ділянці. Найбільш популярними на сьогоднішній день гербіцидами суцільної дії є препарати на основі дикват і гліфосату. Вони проникають всередину рослини через поверхню її листя.

Пройшовши за посиланням https://lnzweb.com/zzr/herbicide, ви зможете вигідно придбати гербіциди в Україні!

Застосування неселективних гербіцидів

Гербіциди суцільної дії можуть використовуватися в сільському господарстві в різних цілях:

  • для пригнічення росту багаторічних бур'янів - в післязбиральний період;
  • для придушення рановсходящіх бур'янів;
  • для прискорення дозрівання культури (як десиканта) – перед збиранням;
  • для ранньої післяпосівної обробки - до перших сходів.

У посадках з багаторічними деревними рослинами (виноградниках, садах і т. д.) Обробка повинна проводитися між стовбурами дерев. Це дозволить не тільки запобігти появі і подальшому росту бур'янів, а й зберегти вологу, а також звести до мінімуму число культивацій.

Неселективні гербіциди, які ви можете придбати в інтернет-магазині lnzweb.com, також можуть використовуватися і на несільськогосподарських землях з метою знищення небажаної рослинності. Наприклад, уздовж автомагістралей, опор ЛЕП, залізничних колій, на злітно-посадочних смугах аеропортів.

Види гербіцидів суцільної дії

Умовно всі неселективні гербіциди поділяються на дві групи.

Контактні гербіциди. Такі препарати можуть впливати тільки на поверхню, яка була піддана обробці. Вони відрізняються великою швидкістю дії і підвищеної стійкістю від дощу.

Системні гербіциди. Діюча речовина препаратів даного типу здатна пересуватися по всій рослині - від області її нанесення до точки росту бур'яну, викликаючи потім його загибель. Системні гербіциди високоефективні щодо багаторічних бур'янів, чия коренева система досить обширна і глибока.

Ефективність застосування гербіцидів залежить від часу застосування. Вчені говорять, що обробка в середині дня більш результативна, ніж в інший час доби. Ці висновки відповідають попереднім результатам досліджень Інституту сільського господарства Університету Теннессі і інших університетів на різних видах гербіцидів.

Будучи впевненими, що обробка днем ​​ефективніше, аграрії зможуть рідше використовувати гербіциди. А більш рідкісне використання цих речовин дозволяє результативніше боротися з бур'янами.

Якщо ви все-таки зважилися використовувати гербіцид, переконайтеся в тому, що він підходить до бур'янів на вашій ділянці, не додасть великої шкоди культурним рослинам.