На думку експертів, однією з найпоширеніших серед жінок пластичних операцій є ринопластика. Формою свого носа незадоволені багато людей, і добре, що можливості пластичної хірургії зараз дозволяють досягнути того, що раніше здавалося нереальним. При бажанні зробити пластику носа, варто ретельно обирати спеціаліста у сфері, одним з яких є доктор Компанієць, який працює в цій галузі вже 30 років. На сайті https://kompaniets.com.ua/ua/ ви зможете детальніше ознайомитись з його методиками та результатами роботи.

Види пластики носа й особливості проведення процедури

Зробити пластику носа хірурги рекомендують по ряду причин медичного й естетичного характеру. Основні показання до операції:

  • вроджена чи набута (після травми) деформації носа;
  • утруднення носового дихання через викривлення перегородки чи гіпертрофії слизової оболонки носових раковин;
  • об’єктивні естетичні дефекти – наявність вираженої горбинки, загострений, потовщений чи опущений кінчик, непропорційні розміри носа чи його частин.

Особливості проведення операції визначаються її видом. Пластика носа (ринопластика) – це загальна назва, яка об’єднує різноманітні типи хірургічної корекції. В залежності від наявного дефекту проводиться один із наступних видів операцій:

  • Реконструкція – складна операція, яка полягає у відновленні анатомічних структур носа, пошкоджених в результаті травми чи невдало проведеної раніше ринопластики.
  • Виправлення форми – операція на спинці носа, яка дозволяє зробити її більш вузькою чи широкою, усунути викривлення, прибрати горбинку чи западання.
  • Пластика кінчика носа – відносно проста операція, направлена в тому числі на усунення поширених дефектів.
  • Пластика крил носа. До неї частіше за все звертаються ті, кому власний ніс здається занадто широким: втручання дозволяє скоректувати величину й розріз ніздрів.
  • Септопластика. ЇЇ суть полягає в корекції дефектів носової перегородки. Пластику даного виду виконують по медичних показниках.

Завдяки майстерності пластичних хірургів можна позбавитися від будь-яких недоліків. Але в гонитві за ідеальною зовнішністю не варто забувати про те, що ринопластика – складна операція, проводьте її краще тільки при наявності серйозних показників. Але незалежно від того, що саме стало причиною такого рішення – медична необхідність чи незадоволення формою і розмірів носа, – слід уважно віднестися до вибору клініки й спеціаліста.