Протягом усього життя людини формується так звана кредитна історія. До неї потрапляють дані про всі кредити, які ви будь-коли брали. Якщо кредити вчасно сплачувалися, і в людини немає заборгованостей, то кредитна історія вважається доброю або позитивною. При наявності прострочених заборгованостей вона буде поганою або негативною. Є ще третє поняття – нульова чи порожня кредитна історія. Під нею розуміється відсутність кредитів – сплачених чи відкритих. Тобто людина ніколи не брала кредити. Це в наш час велика рідкість. У більшості людей є кредити. Вони дозволяють не тільки вирішити фінансові проблеми. Кредити впливають на інші сфери життя. Але все ж людей більше хвилює фінансова сторона. Так, багато українців хоче дізнатися, як взяти кредит поганою кредитною історією, та хто може запросити інформацію про неї. Про оформлення кредиту детально можна дізнатися, якщо перейти за посиланням https://sgroshi.com.ua/kredit-s-plokhoj-kreditnoj-istoriej/.

Чи можна взяти кредит при наявності заборгованостей у банках?

Кожен українець може взяти кредит, якщо в нього є борг перед банком. Це можна зробити в мікрофінансовій організації. У банку в новому кредиті відмовлять. А МФО оформлять позику на будь-які потреби. Для цього треба дотримуватися наступних умов:

  • вік – від 18 до 70 років;

  • документи – паспорт, ідентифікаційний номер;

  • наявність постійного доходу.

Мікрофінансові компанії схвалюють позики всім громадянам України, які досягли повноліття. Гроші можуть отримати неофіційно влаштовані фахівці й фрілансери, студенти та пенсіонери, дієздатні інваліди та військові. Усе, що потребується, це оригінал паспорту та ІНП. Інші документи не потрібні.

Позику можна отримати двома способами:

  1. Готівкою у відділенні. Вам потрібно прийти до офісу компанії та підписати договір з менеджером. Ви отримаєте готівку одразу після підписання договору. На процедуру піде не більше 20 хвилин.

  2. Онлайн на картку. Тепер, щоб отримати позику, не обов’язково виходити з дому. Ви можете отримати гроші на картку. Для цього треба залишити заявку на офіційному сайті МФО. До неї необхідно прикріпити фото з паспортом та номер банківської картки. Процедура оформлення позики онлайн потребує ще менше часу.

Позика надається на будь-яку мету: купівлю продуктів, сплату комунальних послуг, шопінг, проведення дозвілля тощо. МФО не запитують мету використання коштів. Позичальник може ними розпоряджатися на свій розсуд.

Як бачите, кожен може отримати позику при наявності боргів перед фінансовими структурами. Та це не єдиний нюанс, про який треба знати при поганій кредитній історії.

Кого може зацікавити кредитна історія?

Перевірити дані про кредити можуть наступні організації:

  • Страхові компанії. Вони підвищують тарифи, якщо на кредитній історії є плями. Інколи у страховці може бути відмовлено.

  • Каршерінг. Компанії, які надають в оренду авто, також можуть перевірити історію ваших боргів. При їх наявності можуть відмовити в оренді машини.

  • Бюджетні установи та великі комерційні компанії. Їх дані про кредити можуть зацікавити при працевлаштуванні.