Найперший лікар, з яким стикається дитина - це педіатр. Навіть якщо дитина здорова, з перших днів життя ви повинні проходити обстеження, щоб вчасно виявляти підступи хвороби і контролювати динаміку розвитку організму.

Батьки знають, як важко знайти хорошого дитячого лікаря. Адже він повинен бути не тільки досвідченим фахівцем, але й відмінним психологом, щоб знайти підхід до кожної дитини. Наші співробітники, які пропонують послуги на сайті https://inlor.com.ua/specialities/pediatrics/ мають великий досвід роботи в діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань у дітей різного віку.

Хороший лікар педіатр починає спостереження дитини з того, що збирає інформацію про його батьків. Його цікавить:

  • здоров'я батьків,
  • шкідливі звички,
  • спосіб життя,
  • інформація про вагітність,
  • інформація про пологи.

Якщо у батьків є хронічні або спадкові захворювання, обов'язково потрібно повідомити про це лікаря. У нашій клініці педіатр здійснює допомогу в лікуванні інфекційних та вірусних захворювань, алергічних реакцій та інших патологій, з якими стикаються більшість батьків. Якщо ж у дитини виявляються захворювання хребта, серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту та інших життєво важливих органів, педіатр бере активну участь в лікуванні і направляє батьків до лікарів більш вузької спеціалізації.

Послуги дитячого лікаря в нашій клініці

Найкращий варіант турботи про дитину - записатися на прийом до педіатра ще під час вагітності. Після пологів лікар вже буде знати, як розвивалася дитина, і йому буде легше її спостерігати. Наша клініка пропонує батькам наступні послуги лікаря:

  • Періодичні огляди дитини після виписки з пологового будинку.
  • Розробка програми індивідуального спостереження та лікування.
  • Виклик педіатра додому при погіршенні стану дитини, а також для профілактичних оглядів після хвороби.
  • Складання плану вакцинації дитини, консультування з цих питань, а також безпосереднє проведення вакцинації в клініці або вдома.

Як працює дитячий лікар?

Хороший спеціаліст починає спостерігати дитину відразу після виписки з пологового будинку. Під час першого прийому проводиться загальний огляд новонародженого:

a) стан шкіри та слизових оболонок;

b) рухливість суглобів, м'язовий тонус;

c) перевіряється стан кісток черепа;

d) оглядаються статеві органи;

e) виявляються вогнища грибкової або запальної інфекції.