Елітні сорти кави в Україні

 

Цінителі кави з усього світу сходяться на думці, що Копі Лювак - це вершина смаку і еталон ароматного напою. Щорічно на ринок надходить лише кілька сотень кілограмів цих специфічно оброблених зерен, тому попит набагато перевищує пропозицію. Добре, що у кавоманів України є можливість придбати висококласний Kopi Luwak не виходячи з дому.

Коротко про особливості Kopi Luwak

Кавові зерна, які потім перетворюються на елітний Копі Лювак, ростуть на Філіппінах та в Індонезії. Але стиглі плоди з дерева зривають не досвідчені працівники плантацій, а симпатичні звірятка мусанги азійські (або пальмові цивети).

Тварина ласує соковитою м'якоттю, а тверді зерна в її шлунку змінюють свої властивості під впливом кислоти і ферментів. У результаті смак кави стає більш м'яким і збалансованим, ніжним і тонким.

Wild Kopi Luwak

Дикий Копі Лювак відрізняється тим, що плантація кавових дерев знаходиться безпосередньо у місці проживання пальмових цивет. Тваринки знаходяться у природних умовах і самі обирають плоди. Вважається, що дикі мусанги вживають в їжу тільки найякісніші ягоди арабіки. Відповідно, смак промитої, висушеної і обсмаженої кави – це бездоганний взірець Kopi Luwak.

Гурмани вловлюють у чашечці свіжозвареної Wild Kopi Luwak нотки темного шоколаду і карамелі, ароматні тони ірису. Гірчинка делікатна. Дикий Копі Лювак в Україні купити не складно, достатньо перейти на сторінку https://luwak.com.ua/kopiluwak_101/ і оформити замовлення за лічені хвилини.

Kopi Wine

Спосіб обробки кавової ягоди безпосередньо впливає на смак напою з меленого зерна. Сорт Копі Вайн відрізняється тим, що стиглі плоди відразу не очищаються від шару м'якоті, а ферментуються близько 45 днів у спеціалізованих теплицях.

У результаті зовнішня оболонка зерна висушується, надаючи йому унікальні смакові характеристики. Kopi Wine дійсно характеризується сильним ароматом вина і впізнаваною кислинкою. На сайті https://luwak.com.ua/kopiwine_201/ представлений Копі Вайн, зібраний з плантації на острові Ява. Вона розташована на висоті 1000-1600 м над рівнем моря.

Зверніть увагу, що Kopi Wine -- це сорт кави, а не алкогольний напій. Можна без побоювань вживати Копі Вайн протягом дня.

Cold Brew coffee «Kopi Wine»

Серед десятків методик заварювання кави вигідно виділяється холодна. Фенол, танін і кофеїн не руйнуються під впливом високих температур, а поступово вивільняються з кавового порошку.

Холодні напої на основі арабіки стають усе більш популярними в Україні. Перейшовши за посиланням https://luwak.com.ua/cold_brew_kopi_wine/, ви зможете замовити оригінальний Cold Brew coffee «Kopi Wine». Це смачний напій на основі ферментованої кави сорту Копі Вайн, яка є здоровою альтернативою енергетикам із сумнівним складом.

Cold Brew coffee «Kopi Wine» – це очищена вода і добірні зерна арабіки. Ніяких консервантів, підсилювачів смаку чи ароматизаторів. Напій має солодкуватий присмак з помірною кислинкою, тонкий аромат. Cold Brew coffee «Kopi Wine» ідеально підходить на роль бази в алкогольних і безалкогольних коктейлях.