Сучасні міста страждають від великої кількості транспорту на вулицях. Іноді доводиться втрачати у корках багато дорогоцінного часу. Громадський транспорт теж не краще рішення, бо він часто буває переповненим, та не завжди дотримується графіка. Щоб всюди встигати вчасно, населення міст все частіше використовує індивідуальний електротранспорт. Китайська компанія Jlong спеціалізується на його виробництві. Її продукція відома у світі під брендом Kugoo. Офіційним дилером компанії в Україні являється інтернет-магазин Kugoo-ua.com. Тут можна електровелосипед купити цієї торгової марки, або електросамокат Kugoo.

Велосипеди з електричним приводом

Електровелосипеди набувають все більшої популярності серед містян, бо вони:

  • можуть їздити зі швидкістю до 30 км/год;
  • не завдають шкоди навколишньому середовищу;
  • економно витрачають заряд батареї, його вистачає надовго;
  • мають компактні розміри, тому можуть зберігатися у квартирі;
  • являються гідною альтернативою громадському та особистому транспорту, дозволяючи легко діставатися до місця роботи або навчання.

В каталозі магазину представлені різні моделі е-байків Kugoo. Вибір електровелосипедів достатній, щоб підібрати модель з потрібними технічними параметрами, й отримати задоволення від швидкості та зручності їзди.

Електросамокати Kugoo

Магазин Kugoo-ua.com також пропонує придбати за розумною ціною електросамокат виробництва компанії Jlong. Цей екологічний, зручний та практичний електротранспорт має швидкість 30-35 км/г, а кращий електросамокат з потужним двигуном може розвити швидкість до 60 км/год. Магазин пропонує моделі самокатів з електроприводом для населення різних вікових груп: дітей, підлітків та дорослих. У використанні цього транспорту практично немає вікових обмежень. Сьогодні купити електросамокат в Україні можна для повсякденних поїздок на роботу, для відпочинку за містом, для прогулянок з дітьми. Модельний ряд транспортних засобів, представлений на віртуальному торговельному майданчику, задовольнить всі побажання клієнтів. 
Магазин реалізує лише оригінальну продукцію. На весь індивідуальний електротранспорт
Kugoo надається офіційна гарантія. Магазин має власний сервісний центр, де виконуються всі види ремонтних робіт. Тому будь-які недоліки, виявлені в роботі техніки Kugoo, будуть усунуті оперативно, та якісно.