На сьогодні замовити авто зі США - це самий надійний та доступний спосіб придбати саме той автомобіль, який вам подобається. Компанія Fine Car купує та доставляє автомобілі під ключ з Америки у Львові. Такі авто продаються на аукціонах від страхових компаній та доставляються в Україну. Досвід роботи понад 5 років допомагає нам вирішувати навіть найскладніші завдання покупців. Більш детальнішу інформацію про доставку автомобілів зі США можна отримати на сайті finecar.com.ua/avto-pid-kliuch/, де також представлений весь перелік послуг, що надаються компанією Fine Car.

Авто зі США - у стислі терміни

На аукціоні в Америці можна купити машину з мінімальним пробігом. І навіть якщо вона буде мати пошкодження, вони будуть невеликі та легко переборні.

Купівля автомобіля зі США має ряд переваг:
- по-перше, комплектація та якість будуть на відмінному рівні;
- по-друге, за ціною воно буде набагато дешевше такої ж машини в Україні.

Клієнти можуть вибрати бажану машину з Америки, і результат буде повністю відповідати їх вимогам. Компанія
Fine Car за вашими побажаннями на аукціонах Copart, Iaai, Cars.com, E-bay обере найкращі пропозиції. Потім ми проведемо консультацію для вибору оптимального варіанту автомобіля. Нарешті, буде обрано найкращий шлях доставки без ризиків та за доступною ціною.

Мінімізуємо ризики

Купівля автомобілів здійснюється тільки від страхових компаній з повною перевіркою по внутрішніх базах США. Компанія Fine Car допоможе привезти машину з Америки з максимальною вигодою для вас. Такі машини, як правило, мають відмінний стан та велику комплектацію укупі з доступною ціною. Доставка авто з Америки до України - процедура непроста та клопітка, має чимало «підводних каменів». Але звернувшись до фахівців, ви вбережете себе від обману та зробите покупку максимально простою й вигідною.
Купити автомобіль зі США не можна, просто зайшовши на сайт будь-якого аукціону. Це вимагає спеціальних підтверджень та забирає багато сил і часу. Команда
Fine Car вже має великий досвід в реалізації завдань будь-якої складності, та гарантує відповідність доставленої машини вашим вимогам та вподобанням.

Ваші вигоди

1. Економія часу та нервів при пошуку відповідного варіанту
2. Відмінні ціни на надійні автомобілі з Америки з офіційних аукціонів
3. Мінімальний ризик покупки непрацездатної машини
4. Професійні консультації з питань доставки різними способами