Всі знають, що таке керамічна плитка. Це міцний, негорючий, гігієнічний і легкий в прибиранні матеріал. Але чи знаєте ви, що цей оздоблювальний матеріал, який має тисячолітню історію, продовжує вдосконалюватися і понині. Художники і дизайнери працюють над тим, щоб представити "стару" плитку в абсолютно новому вигляді: наприклад плитка "під паркет", "під туф", під інші натуральні матеріали, а також мармурова і мозаїчна плитка.

А використання глазурованої керамічної плитки як і раніше залишається найбільш практичним способом створення красивої і водовідштовхувальної поверхні.

Керамічна плитка Львів у широкому асортименті представлена на сайті інтернет магазину Leoceramika!

Корисні поради при покупці керамічної плитки

Отже, ви робите ремонт у ванній кімнаті - міняєте настінну і підлогову плитку, сантехніку.

Перші відвідини магазинів дадуть вам тільки загальне уявлення - плитка є будь-яка. Від будь-яких виробників, однотонна і з малюнком, з різними технічними характеристиками і звичайно за різною ціною. Підводимо підсумки: більше питань, ніж відповідей. Плитку з якої країни і якого виробника вибрати, дорожчу іспанську, італійську, французьку або дешевшу іранську, турецьку, китайську? Якими властивостями повинна володіти плитка для ванної? Яка товщина плитки вам підійде? Чим відрізняються плитки, виготовлені за різною технологією?

Вас приємно вразить розмаїття кольору і малюнка: біла плитка, різнобарвна, з різним візерунком, з малюнком "під мармур". Ви можете купити всю плитку з однієї колекції, в яку входить настінна, плитка для підлоги, фриз і декор. Само собою, колекція буде підібрана за кольором і стилем. Фриз - це смуга з орнаментом, яка або обмежує облицьовану поверхню зверху, або застосовується для прикраси стиків настінної плитки. Декор - це поодинокі плитки з малюнком. Можна зробити або один декор в центрі стіни, або повторюється з певною частотою.

У виборі кольору і фактури плитки краще порадитися з дизайнером. Наприклад, плитка світлих тонів візуально збільшує простір. Як буде виглядати приміщення, залежить, в тому числі і від освітлення. Забруднення буде менш помітно на темних поверхнях з неоднорідним малюнком. А дрібна подряпина буде менш помітна на матовій поверхні. Звичайно, все це краще врахувати заздалегідь.

Ну і звичайно сучасна укладання плитки немислимо без використання затірки для швів. Ширина шва може бути від 2 до 20 мм і залежить від дизайн-проекту. Затірку можна вибрати практично будь-якого кольору і відтінку, і облицьована поверхня буде мати саме такий вигляд, який ви захочете.