Втомилися регулярно голити ноги, та болісно видаляти волоски над верхньою губою воском або пінцетом? Хочете насолоджуватися ідеально гладкою шкірою та не турбуватися про швидко зростаючи волосся? А може вас дратують вросле волосся, які є неминучим результатом механічної епіляції? Відповідь на всі ці проблеми — лазерна епіляція.

Процедури лазерної епіляції вже багато років проводяться в професійних салонах краси саме про цю процедуру можна дізнатися на сайті www.medlas.com.ua/, але тільки недавно ця процедура почала набирати популярність. Як і більшість інноваційних косметичних методів, лазерні процедури спочатку були досить дорогими, але сьогодні їх ціни набагато доступніше.

Що таке лазерна епіляція і чи завжди це боляче?

Використання лазерного променя в боротьбі з небажаним волоссям засноване на явищі селективного фототермоліза. Промінь лазера, що випромінюється спеціалізованим пристроєм, поглинається шкірою пігментом — меланіном у волоссі. Тут світлова енергія перетворюється в теплову енергію, яка руйнує волосяні фолікули. Ефект від пошкодження цибулин — послідовне ослаблення, відмирання і, нарешті, випадання волосся.

Щоб лазерна епіляція принесла очікуваний результат, необхідно проводити як мінімум кілька процедур з інтервалом в декілька тижнів. Це пов'язано з тим, що не все волосся росте одночасно, а лазер впливає лише на ті, які знаходяться у фазі росту. Таким чином, повне видалення всього небажаного волосся в даній області вимагає повторення процедури, коли решту волосся виходять з фази спокою, тобто через період від 6 до 8 тижнів.

Процедура лазерної епіляції часто представляється надзвичайно болючою. Фактично, ступінь дискомфорту буде залежати від шкіри, області тіла і, що найбільш важливо, від використовуваного пристрою.

Довговічність ефектів лазерної епіляції та підготовка до лікування

В даний час лазерна епіляція — єдина процедура, що забезпечує досягнення стійкого результату видалення волосся. Однак жоден салон краси не може гарантувати клієнтам, що їх волосся ніколи не відросте. Чи буде шкіра залишиться гладкою протягом декількох років або останеться такою на все життя, залежить — як і відчуття від процедури — від багатьох чинників. Найкраще, тому що найшвидші та стійкі ефекти спостерігаються у людей зі світлою шкірою і темним волоссям. Будь-які гормональні коливання можуть знизити ефективність лікування. Якість використовуваного лазера знову грає величезну роль.