Модельний ряд консолей Соні може дати можливість купити ігровий пристрій геймеру з будь-яким фінансовим положенням. На тлі виходу нового покоління вартість консолей попереднього покоління помітно впала. Попри це, консолі Sony PlayStation 4 все ще здатні занурити гравця в дивовижний світ ексклюзивів, і познайомити його з тайтлами, які власнику Xbox чи ПК — недоступні.

Завдяки розробникам та інженерам, потужна приставка Sony Playstation 4 може подарувати вам весь спектр емоцій, від роздратування на черговому босі у Bloodborne, і закінчуючи душевними переживаннями за героїв Detroit Become Human.

Але чого очікувати від цієї консолі? Чи є з нею проблеми і як часто її необхідно обслуговувати?

Обслуговування та сильні сторони консолі Sony Playstation 4

Насправді конструктори Соні постаралися на славу. Всі комплектуючі консолі не піддаються перегріву, а своєчасний догляд дозволить вам максимально продовжити життя своєї улюбленої консолі.

                                                   609e9fe36cc98.jpg

Для того, щоб допомогти комплектуючим приставки переживати навіть найбільші навантаження — вам періодично варто заглядати в сервісний центр, для перевірки стану фільтрів та заміни термопасти. Таким чином ви не тільки зможете продовжити життя кожного окремого комплектуючого, але і зробите свій ігровий процес більш комфортним.

Що ж стосується можливостей консолі, то її головними плюсами можна назвати:

  • Вартість

Попри те, що консоль вийшла досить давно, вона ні на грам не втратила своєї актуальності. На неї продовжують виходити нові проекти, а завдяки виходу нового покоління — вартість Sony PlayStation 4 сильно знизилася.

  • Ігрова бібліотека

Sony PlayStation 4 здатна подарувати вам безліч емоцій, адже за той час що продається це покоління консолей — для нього були розроблені сотні ігрових проектів. Ви зможете підібрати гру на будь-який смак, а завдяки фірмовим технологіям Соні, навіть якщо ваш ПК не зміг занурити вас в атмосферу того, що відбувається на екрані — графіка та контролер Sony PlayStation 4 впораються з цим завданням.

  • Економія на іграх

З виходом Sony PlayStation 4 компанія Соні дозволила гравцям обмінюватися дисками, що різко знизило вартість ігрових тайтлів для консолі. Придбавши Sony PlayStation 4 ви можете також купити цікаві проекти за дуже приємною ціною. Для того, щоб розширити свою ігрову бібліотеку, вам всього-то знадобиться відвідати каталог Retromagaz і вибрати проекти, які подобаються вам найбільше.

                                    609e9ff5354a1.jpg

Варто врахувати, що за час випуску даної моделі з'являлися також і ексклюзивні версії, оформлені в стилі найпопулярніших тайтлів. Таким чином ви можете придбати не просто Sony PlayStation 4, а лімітоване видання в стилі своєї улюбленої гри за дуже приємною ціною.

Підіб'ємо підсумки

Sony PlayStation 4, це відмінна консоль, яка навіть після виходу нового покоління здатна подарувати море емоцій досвідченим геймерам. Крім того, ця модель стане відмінним стартом для знайомства з ексклюзивами та консолями компанії Соні. На довершення варто сказати, що крім Sony PlayStation 4 на ринку також доступні й покращені моделі, знайти які ви можете відвідавши наш каталог товарів.

Познайомтеся зі світом ексклюзивних проектів Соні, купивши Sony PlayStation 4 в Retromagaz.