Люди часто при першій зустрічі звертають увагу на одяг, взуття, манеру поведінки та аромат співбесідника. Часто, запам’ятовують лише аромат на шукають його у всіх магазинах, адже наші рецептори завжди активно працюють. Чоловіки часто знаходяться у пошуках потрібних парфумів дуже довго, адже їм потрібно щось свіже, мужнє та щоб відображало їх характер. Великий асортимерт парфумів для чоловікі можна знайти за посиланням https://www.watsons.ua/uk/-parfumi/cholovichi-parfumi/

Типи парфумів

У чоловічому асортиментів парфумів аромати класифікують за концентрацією, а саме пропорцією масляної есенції та спирту. Але купуючи парфуми варто визначити яку стійкість Ви очікуєте та які нотки хотіли б почути. Саме це дозволяє розподілити чоловічі парфуми на наступні типи:

  1. Туалетна вода або ще цей тип називають одеколон. Цей тип містить найменше масляних есенцій у складі (приблизно 5-15%), саме тому є дуже легкою та освіжаючою. Такий тип ідеально підійде для поїздок або роботи, адже сам аромат зазвичай є дуже ненавязливим, але й не довготривалим.
  2. Парфумована вода має вже більше маслової есенції у складі (15-20%). Такі аромати частіше використовують для ділових зустрічей чи побачень. Це чи не найкращий варіант для подарунку сильній статі, адже можуть протриматися на шкірі близько 8 годин. 
  3. Духи - це вже найконцентрованіший тип парфумів, у складі яких до 30% ароматичних масел. Вони є найстійкішими та можуть залишати на тілі довше доби. 
  4. Парфумована косметика використовується щоденно для гоління, для миття та сюди також відносяться дезодоранти. У їх складі для того, аби була приємна віддушка виробники додають парфумовану есенцію. 

Склад та головні компоненти

Головним складником кожного парфуму є спирт для того аби зберігати рідку тенкстуру. Всі інші компоненти впливають вже на сам аромат і їх можна поділити на наступну класифікацію:

  • Кедр, сандал та інші деревні компоненти, які збагачують аромат теплими нотками.
  • Лимон, апельсин, грейпфрут, бергамот чи інші цитрусові компоненти, які роблять аромат свіжим та тонізуючим. Саме вони є у переважній кількості одеколонів.
  • Різноманітні східні спеції, що є доволі специфічними, але завжди є багатогранними, цікавими та насиченими.
  • Жасмин, троянда чи інші квіткові аромати, які додають солодкі нотки та ніжності.

Головні поради у виборі

  1. Якщо Ви вирушаєте за парфумами, то краще не користуватися вдома своїми.
  2. Відчуття запаху після декількох різних ароматів буде дещо притупленим, тому дайте йому декілька хвилин перепочити, або спробуйте час від час вдихати кавові зерна.
  3. Не потрібно купувати парфуми у великих об’ємах, адже часто вони можуть набридати та будуть просто без діла лежати довгий час.
  4. Не потрібно дивитися тільки на дорогі цінники та тільки брендовані товари. Не завжди вони Вам підійдуть та не завжди ціна синонім якості.