Такі елементи вже давно влились в життя українців. Адже маркізи - це не лише практичні конструкції, а й красиве обрамлення для вікон. 

Переваги та функції

Зазвичай вони складаються із спеціальної міцної тканини, посадженої на металеву конструкцію. Ці навіси захищають приміщення від сонячного проміння та дощу. При цьому, на відміну від жалюзів, вони не закривають вид з вікна. Їх гарний зовнішній вигляд гідно доповнить екстер'єр будинку. Важливою перевагою такого елементу також є  - економія витрат на кондиціонування влітку. Вони відбивають УФ-випромінювання, що захищає приміщення від перегріву. 

Де використовують маркізні системи?

Побутує стереотипна думка, що такі елементи використовують лише для кафе, ресторанів та магазинів. Насправді, діапазон їх застосування давно вийшов за межі закладів харчування. В ролі навісу над вікнами, дверима, над входом в будівлю, як терасне покриття тощо ними оснащують:

  • офісні приміщення;
  • приватні, заміські будинки, дачі;
  • тераси та літні майданчики;
  • магазини типу майстерень, де виготовляють продукцію тощо.

Раніше такі застосування швидко вицвітали на сонці та були надто тендітними щодо вітру. Проте сучасна людина може без проблем насолоджуватися великим різноманіттям видів таких “італійок”. На будь-яку марку можна нанести логотип, що  слугуватиме рекламою для клієнтів.

Типи тенетів та що впливає на їх ціну 

Виготовляються маркізи лише на замовлення в спеціальних салонах, тому в роздрібній торгівлі їх ви не знайдете. Вони бувають:

  • горизонтальні, вертикальні та похилі;
  • бокові
  • подвійні;
  • висувні (касетні) маркізи;
  • терасного типу. 

Такі системи мають збірну конструкцію, що легко складається та монтується. 

Ціна залежить від  багатьох факторів. Найважливішим з них є : автоматизований чи з ручним приводом тип.  

Догляд за маркізами

Сучасна тканинна основа системи досить стійка до сонячного вигорання, покриття грибком та вологи. Доглядати за ними дуже легко, головне робити це регулярно. Якщо матеріал забруднився від пилу, його можна легко помити мильною водою.

При дбайливому та належному  догляді така конструкція здатна прослужити понад десять років. Чистку тканини та змащення окремих елементів конструкції повинні проводити спеціалісти. Взимку їх варто заховати у чохол. Автоматизовані типи, рекомендовано укомплектовувати датчиками вітру, які вчасно закриватимуть систему при сильних поривах вітру.  

Де купити маркізи за демократичною ціною?

Велика кількість моделей вертикальних маркіз, пергольних та терасних систем  представлена у тернопільській Ролетно-Воротній Компанії. Замовити або проконсультуватися можна за посиланням https://rvcompany.in.ua/soncezahyst/markizy/ 

Менеджери РВК підберуть оптимальний варіант  для різних дизайнерських рішень, враховуючи ваш екстер'єру та побажання щодо функціонування. Велика різноманітність маркіз для вікон, дверей та ін. створить затишну та привабливу атмосферу на терасах кафе та ресторанів. Всі монтажні роботи (замір, встановлення) проводять спеціалісти компанії.

Детальніше на: https://rvcompany.in.ua/soncezahyst/markizy/