Чи знали ви, що тепловий насос ціна не тільки нагріває воду та кімнати в будинку, але й може охолоджувати їх у спекотні дні. На що потрібно звернути увагу при виборі теплового насоса для дому?

Тепловий насос - це пристрій, який збирає теплову енергію з оточення будівлі (повітря, грунту або води) і передає її в систему центрального опалення. Таким чином, насос отримує чисту, екологічну енергію при низьких витратах електроенергії, що використовується для живлення компресора. Тепловий насос MYCOND використовується для обігріву будівлі, побутової води та охолодження приміщень у спекотну погоду.

Які теплові насоси є на ринку? 

В даний час на ринку існує кілька типів теплових насосів, які забирають свою енергію з землі, води чи повітря. Серед них виділяються:

  • наземні теплові насоси - забирають енергію з землі за допомогою наземного теплообмінника;

  • повітряні насоси - найпоширеніший тип насосів, що забирає енергію з повітря, це дозволяє нагрівати воду в системі опалення або повітря в системі подачі;

  • водяні насоси - це ефективне, екологічне та економічне рішення; завдяки можливості підключення системи до системи опалення, насос може використовуватися для обігріву будинку. 

Які переваги використання теплового насоса в домашніх умовах?

Чи знали ви, що опалення за допомогою теплового насоса повітря-вода MYCOND є одним з найбільш економічних рішень, доступних на ринку? Основним завданням теплового насоса є мінімізація експлуатаційних витрат будинку, оскільки, хоча він живиться від електроенергії, але дає багато економії в довгостроковій перспективі. 

На які ще переваги можуть розраховувати користувачі теплових насосів:

  • Пристрій не потребує технічного обслуговування - тепловий насос, підібраний відповідно до площі та обсягу об’єкта, не потребує технічного обслуговування. Не потрібно завантажувати паливо, чистити пристрій або запалювати його. Досить регулярно сплачувати рахунки за електроенергію.
  • Теплові насоси є найбезпечнішим способом обігріву об’єкта - при їх застосуванні немає ризику вибуху.
  • Теплові насоси гарантують тривалий термін служби - при правильній установці вони можуть ефективно функціонувати до 50 років.
  • Тепловий насос екологічно чистий - така технологія опалення має величезний вплив на захист клімату. 

Як вибрати хороший тепловий насос?

Щоб бути впевненим, що насос найкраще виконає своє завдання, важливо підібрати його відповідно до:

  • розміру будинку,

  • очікуваної ефективності,

  • потужності пристрою.

Тепловий насос - це інвестиція на довгі роки, тому, вибираючи пристрій, варто звернутися до фахівця, який здатен розвіяти будь-які сумніви.