Коли саме необхідно визначити вартість предмета закупівлі?
Формувати очікувану вартість предмета закупівлі потрібно ще на стадії аналізу ринку, під час планування закупівель. Ми рекомендуємо додатково аналізувати ціни, коли ви вже готові публікувати оголошення закупівлі, тому що цінова динаміка в українському ринковому просторі є досить непередбачуваною.
Чим керуватися під час формування очікуваної вартості>
Існує багато варіантів, до яких замовник може звернутися:
- Комерційні пропозиції, прейскурант виробників і постачальників;
- Торговельні платформи;
- Біржі;
- Офіційні дані статистичних служб України та держав походження товару;
- Власний досвід (дані власних попередніх закупівель);
- Інформація у відкритому доступі з системи електронних закупівель Проззоро;
- Державні постанови, тарифи тощо.
Цей метод формування очікуваної власності є лише рекомендацією. Замовник може використовувати свій метод визначення очікуваної вартості предмета закупівлі на власний розсуд. Читайте у статті - Як правильно визначити очікувану вартість предмета закупівлі
Під час визначення очікуваної вартості треба дотримуватися балансу. Якщо вартість буде занизька, учасники можуть втратити інтерес до закупівлі, а занизька може призвести до нівелювання принцу максимальної економії.
Допоможемо уникнути помилок під час формування очікуваної власності. Звертайтесь - Спеціалісти з публічних закупівель.
Фахівці з публічних закупівель компанії «Електронні закупівлі» нададуть вам кваліфіковану допомогу в - Плануванні закупівель, визначенні очікуваної вартості без ризиків, супроводження тендеру під ключ та успішне укладання договору про закупівлю.
Завдяки багаторічному досвіду роботи в сфері державних закупівель, супровід торгів ми можемо запропонувати на самому професійному рівні. Наші фахівці допоможуть Вам швидко знайти вихід зі складної ситуації в сфері закупівель, бути постійно в курсі останніх змін законодавства та практики його застосування. Телефонуйте - +380672153999