Суші популярні у всьому світі завдяки оригінальному зовнішньому вигляду та різноманітності начинок. Їх сьогодні можна скуштувати в ресторані або замовити доставку в мережі Євразія за вигідною ціною та гарантією якості.

Любителі японської кухні можуть приготувати роли в домашніх умовах. Для цього важливо ознайомитись із простими правилами технології та придбати в супермаркеті набір продуктів. Головним компонентом є рис особливого сорту, він має бути короткозернистим та з підвищеним вмістом клейковини. При цьому слід правильно його підготувати та варити.

Особливості приготування рису для суші

Рис для суші має бути особливого сорту. Для його приготування необхідно підготувати сіль та цукор, рисовий оцет та воду. У крупі для суші має бути високий вміст крохмалю, в цьому випадку після його приготування він зберігатиме форму та не розпадатиметься, як у випадку з пропареним.

Рис необхідно ретельно промити (не менше 4 разів) під проточною водою, щоб вона стала прозорою. Після цього його відкидають на друшляк та залишають на 10 хвилин, щоб повністю вийшла вся вода.

Наступний крок – насипати рис у каструлю та залити водою у пропорції 1:1. Після закипання закрити кришкою, максимально зменшити вогонь та варити ще 15 хвилин. Не можна відкривати кришку під час варіння, тому краще використовувати прозору.

Після закінчення варіння крупу залишають під закритою кришкою ще на 10 хвилин. Вона має доготуватися та дійти. Поки рис остигає готують заправку – змішують сіль та цукор у рисовому оцті.

На повільному вогні розігрівають, не доводячи до кипіння. На наступному етапі крупу перекладають у дерев'яну ємність, щоб унеможливити її прилипання до стінок посуду. Акуратно вливають приготовлену заправку та повільно перемішують, щоб не пошкодити рисові зерна.

На заключному етапі приступають до формування ролів. Важливий момент – не можна в процесі варіння рису додавати до нього спеції. Можна додати лист норі (морські водорості), але витягнути його потрібно до закипання води.

З 200 г рису та 200 мл води виходить приблизно 450 г готової крупи для приготування суші. Для заправки необхідно взяти 5 чайних ложок рисового оцту, 1 солі та 2 цукру. За дотримання простих правил отримують «правильний» рис для ролів, який не повинен розпадатися при формуванні рулету.

Якщо бажання самостійно готувати суші немає, то за посиланням https://evrasia.in.ua/togo/rolls можна замовити улюблену японську страву за доступною ціною та швидкою кур'єрською доставкою по Києву. На вибір пропонують класичні, гострі та вегетаріанські, з ніжним вершковим сиром, запечені та ін.

З чим слід їсти суші?

Традиційно суші їдять із соєвим соусом, гострою пастою васабі та маринованим імбиром. Причому кожен із цих продуктів має свій оригінальний смак та призначення. У соєвому соусі багато білка, він концентрований, а для його розведення додають випарений саке.

У соус занурюють рол начинкою донизу для надання пікантності. Васабі має гострий смак, його готують із хрону за особливою технологією. Маринований імбир слід їсти між прийомами суші з різними начинками, щоби повною мірою відчути смак нового виду ролів.