Колір кухні впливає не тільки на ваш настрій, але й на те, як почувається ваш шлунок. Медики та психологи одностайні: неправильно підібраний колір цілком може погіршити самопочуття людини. Тому саме з вибору кольору і починається проект дизайну кухні. Сьогодні мова піде про те, який вплив різні кольори в інтер'єрі кухні мають на наші почуття, коли ми плануємо купити кухні на замовлення івано франківськ. Повний перелік кольорів кухні, ви знайдете на спеціальній сторінці «Всі кольори кухні».

Кольорові кухні виглядають ефектно та легко створюють настрій. А от яким воно буде, залежить не тільки від вибору кольору кухні, але і від його яскравості та насиченості. Настрій інтер'єру кухні визначається  тим, скільки різних кольорів в ньому використовується. Як відомо, світлі та холодні відтінки шафи купе на замовлення львів візуально збільшують простір. Більш темні та теплі відтінки надають зворотний ефект, але завдяки їм кухня може здаватися більш домашньою та затишною.

Вибираючи колір кухні, візьміть на замітку рекомендації психологів. Помаранчеві та бірюзові відтінки, а також їх поєднання - збуджують апетит. А якщо ви, навпаки, мрієте скинути кілька обридлих кілограмів, вибирайте для кухні поєднання сірого та рожевого. Як стверджують вчені, таке поєднання значно зменшує тягу до позаурочних перекусів.

Якщо ваша кухня виходить на сонячний бік, можна купити сучасні кухні львів та сміливо використовувати холодну гаму, це блакитний, синій, зелений, бузковий кольори. А колір кухні, в яку рідко заглядає сонце, нехай краще буде бежевим, охристим, персиковим, жовтим або червоним.

Поєднання в інтер'єрі кухні контрастних відтінків, наприклад, фіолетового та жовтого створює стимулюючий ефект. Але експериментувати з кольором на кухні потрібно обережно. Тут більше, ніж де б то не було, важлива міра. Особливо, якщо кухня маленька. Компромісне рішення, це використовувати їх пом'якшений варіант. В цьому випадку навіть найяскравіший колір кухні буде виглядати доречно та підживлювати вас енергією.