Українці сьогодні досить часто відправляються до Польщі. Деякі їдуть туди на заробітки, інші – на навчання. Є й ті, хто планує перебратися в країну на постійне місце проживання. Зрозуміло, в іншу країну краще вирушати у «всеозброєнні». Тому, якщо ви з якоїсь причини вирішили виїхати в сусідню державу, візьміть уроки польської. Зрозуміло, туристи можуть висловлюватися рідною або англійською мовою, їх тут зрозуміють. А ось в інших випадках корисно знати польську. Наприклад, це підвищує ймовірність влаштуватися на хорошу роботу в країні. Та й вступати вчитися потрібно зі знанням цієї мови. Вам доведеться складати іспит.

Багато хто вважає, що вивчати польську українцям просто. Дійсно, мови схожі між собою. Однак існує чимало нюансів, які важливо враховувати. З цієї причини краще вчитися польському з фахівцем. Наприклад, ви можете записатися на курси UniverPL. Цей навчальний центр було створено, щоб спростити процедуру надходження в польські університети українців. Він має представництва в багатьох великих українських містах. Перевага центру в тому, що він співпрацює з багатьма польськими навчальними закладами.

Вивчати будь-яку мову важливо комплексно. Потрібно, щоб час було приділено розвитку навичок письма, вивчення граматики, розмовної мови, читання. Важливі уроки – сприйняття мови на слух. Досить часто учні непогано знають польську, але з якихось причин, не здатні розібрати слова. Зрозуміло, це заважає їм в розмові і навчанні. Розуміючи те, що говорить співрозмовник, простіше вивчати мову.

Зверніть увагу на персонал курсів. Важливо, щоб викладачі мали високу кваліфікацію і досвід роботи. Молоді фахівці без стажу не завжди розуміють, як краще побудувати навчання, пояснити той чи інший момент учневі. Тому краще не економити, наймаючи в репетитори студента, як роблять багато людей. Ефективніше піти на професійні курси з хорошим викладацьким складом. Саме такі пропонує UniverPL.

Ще один важливий момент, який треба вирішити при виборі курсів – склад груп. Багато хто хоче займатися індивідуально, але коштують такі уроки недешево. З цієї причини вигідніше шукати курси з невеликими групами – приблизно до десяти учнів. У такій обстановці цілком можете зосередитися на занятті. До того ж викладач встигає за урок приділити час кожному.

Зверніть увагу, що вам не доведеться витрачати гроші на навчальні матеріали. Підручник і зошит видаються в подарунок.