фоторепортаж
09:11, 16 грудня 2015 р.

Робота в польових умовах

фоторепортаж

З метою вдосконалення навичок, необхідних у зоні проведення АТО, працівники відділу Управління превентивної діяльності ГУ НП в Донецькій області, що забезпечують безпеку дорожнього руху, усім особовим складом виїхали на полігон.

Перед проведенням стрільб в.о. начальника відділу Роман Алешкевич перевірив знання матеріальної частини зброї і правил стрільби, а інструктори з військового підрозділу продемонстрували присутнім прийоми володіння різними видами стрілецької зброї, положення для стрільби, роботу в групах. Особова увага приділялась заходам особистої безпеки, адже неухильне їх дотримання дозволяє вижити в екстремальних ситуаціях.

Під час стрільб поліцейські вдосконалювали своє вміння у стрільбі з автомата «Калашникова», та відпрацьовували навички взаємодії в польових умовах. Уміння поводитися зі зброєю правоохоронці показували у стрільбі по нерухомій мішені як в одиночному режимі, так і чергами. Також відпрацьовувались прийоми стрільби з різних положень.

Під час стрільб був присутній медичний працівник, який в польових умовах розповідав та показував, як необхідно оказувати першу медичну допомогу та транспортувати поранених з полю бою.

Робота в польових умовах (фото) - фото 1Робота в польових умовах (фото) - фото 1Робота в польових умовах (фото) - фото 1Робота в польових умовах (фото) - фото 1Робота в польових умовах (фото) - фото 1Робота в польових умовах (фото) - фото 1Робота в польових умовах (фото) - фото 1Робота в польових умовах (фото) - фото 1Робота в польових умовах (фото) - фото 1Робота в польових умовах (фото) - фото 1Відділ Управління превентивної діяльності ГУНП Донецької області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Славянск #новости #полигон #стрельба #АТО #полевые условия #отработка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...