Волонтери Вікна в Америку у Слов'янську безкоштовно вчать дітей англійської мови

У Центральній бібліотеці Слов'янська діти зі шкіл міста мають можливість безкоштовно відвідувати курси з англійскої мови. 

Сьогодні у стінах бібліотеки проходить черговий урок з англійської мови, який проводить молодий учитель і волонтер Лідія. До "Вікна в Америку" завітали учні різних шкіл міста.

"У нас в центрі безкоштовні курси з англійської мови, я веду у малечі. У мене 1-4 класи ходять по вівторках, а 5-7 у п'ятницю", - каже Лідія. У суботу до "Вікна в Америку" приходять більш досвідчені учні, які хочуть підтягнути свій рівень знань. Зазвичай уроки призначають після 16:00.

Заняття зазвичай триває годину і включає в собі як теоретичну, практичну частину, так і ігрову. Остання форма - найулюбленіша для дітей, адже заклад має велику ігрову базу, яка допомагає вивчати англійську. 

Для того, щоб записатися на безкоштовні курси англійської, потрібно прийти зі своєю дитиною до Центральної бібліотеки і звернутися до працівників центру "Вікно в Америку", яке знаходиться на другому поверсі закладу.

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов