• Головна
  • Пошук підприємства за кодом єдрпоу
Реклама
13:38, 5 березня 2016 р.

Пошук підприємства за кодом єдрпоу

Реклама

Код єдрпоу підприємства

У цій статті ми розглянемо, такі пункти, як пошук будь-якого підприємства за кодом єдрпоу, що таке код єдрпоу підприємства та як проходить процес в єдр фізичних осіб-підприємців.

Для того щоб проводити пошук підприємства за кодом єдрпоу, треба розуміти, що таке код єдиного державного реєстру усіх підприємств чи організацій держави. Отже, пошук підприємства за кодом єдрпоу проводится завдяки коду єдрпоу підприємства. Таким кодом називають персональний номер фізичної чи юридичної особи, яка зареєстрована у єдрпоУ, який був створенний у 1996 році. Код єдрпоУ підприємства ще називают як код зкпо чи окпо.

Отже, для того, щоб позпочати роботу над пошуком будь-якого підприємства, особі потрібно буде зайти на головну сторінку Єдиного державного реєстру та нажатии на кнопку «Згоден з умовами пошуку в ЄДР». Після цього особа побачить перед собою два рядки, де вона повинна вибрати «Юридична особа» чи «Фізична особа». Якщо особа обрала останній рядок, то вона повинна зазначити у пошуку, такі дані як: індивідуальний податковий номер, ПIБ, серію та номер паспорта особи чи підприємства, що шукають. Після того, як данні будуть введені, сайт може запропонувати особі, яка шукає ввести код, який підтвердить, що людина, яка шукає не робот. Після правильного введення коду, на екрані з’явиться усі результати, які має в собі пошукова система. Ці результати будуть виглядати як таблиця. В цій таблиці будуть наступні дані: ПIБ, місце перебування шуканної особистості, її реєстраційна справа, та відомості про її діяльність. Якщо особа, що шукала людину, знайшла її, то можно детальніше роздивитися її данні за допомогою кнопки «Детальніше». Аналогом до процесу пошукової системи є процес пошукової системи щодо інформації об ФОП. Хоча, єдина відмінність між ними це те, що в пошуковій системі інформації об ФОП можна знаходити інформацію не тільки по коду, а й по прізвищу особистості.

Аналогічний процес й з пошуком будь-якого підприємства, як в пошуковій системі ЄДР, так і в пошуковій системі інформації об ФОП. Після того, як будуть заповнені усі данні натискаємо на кнопку «Шукати» і вибираемо потрібне підприємство з наданного переліку підприємств. Так як і в процесі пошуку в єдр фізичних осіб-підприємців, для детальнішого перегляду інформації, натискаємо на кнопку «Детальніше».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...