В Слов’янську запрошують на презентацію «Літньої школи місцевого самоврядування»

У середу, 11 травня о 16.00 годині в Платформі Ініціатив «Теплиця» (вул. Василівська, 49) за сприяння руху «Сильні громади Донеччини» голова Центру громадянських ініціатив» Віталій Загайний (Львів) проведе важливу для нашого регіону презентацію «Впровадження реформи місцевого самоврядування в Україні: роль громадян» та представить програму «Літньої школи місцевого самоварядування» в Святогірську.

«Децентралізація – справа всеукраїнська!»

Платформа Ініціатив «Теплиця», Рух «Сильні громади Донеччини» та «Центр громадянських ініціатив» запрошують взяти участь у заході громадських активістів, студентів, науковців, депутатів місцевих рад а також обговорити деталі проведення «Літньої школи місцевого самоврядування» для місцевих активістів та депутатів місцевих рад, що попередньо запланована до проведення в місті Святогірську влітку цього року.

Захід проводиться з метою формування спільного інформаційного та діяльного середовища в межах країни в рамках програми обмінів Центру культурного менеджменту, спільно з рухом «Сильні громади Донеччини» у містах Слов’янську та Краматорську.

11 травня передбачені дві презентації, під час яких відбудеться обговорення процесів пов’язаних із впровадженням реформи децентралізації в Україні та ролі і місця організацій громадянського суспільства в цьому процесі. Обмін думками, формування спільних поглядів та позицій, інформування про літні тематичні заходи «ЦеГрІн».

Доповідає голова «ЦеГрІн» Віталій Загайний.

Контактна особа у Слов’янську:
Рух «Сильні громади Донеччини»
Денис Бігунов: 0507522521; E-mail: d.bigunov5@gmail.com

Контактна особа у Львові: ГО «Центр громадянських ініціатив» Ярина Гриновець: 0988421479 або 063 9419418; E-mail: cehrin.ngo@gmail.com

Автор
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Автор
0/12
Актуальность
0/12
Изложение
0/12
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов